Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Óriási bajban vagyok, mit...

Óriási bajban vagyok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Történt h van egy ismerősöm aki egyszer odajött hozzánk és megkérdezte h nem zavar-e valakit ha rágyújtok. Mondtuk neki h nem de ő füves cigit vett elő és megkért h ne mondjuk el senkinek se.Ez így is történt ám a napokban megkeresett és felvitt a szobájába és elmondta, hogy ő engem besúgónak tart és pakoljam ki a zsebeimet...Gondoltam ez hülye és mit sem sejtve kiraktam elé mindent...Ekkor belenézett a tárcámba és kivette belőle a 30.000 forintomat és azt mondta hogyha azt látja, hogy nem jár a szám akkor visszakapom a pénzemet...természetesen engem nem mozgat ez a biznisz és tényleg nem is mondtam senkinek, de neki ezt fölösleges mondani. Másnap találkoztam vele és megkértem, hogy adja vissza a pénzem.Levitt a lakásához mondta, hogy mindjárt jön de egy óra elteltével sem érkezett meg és így elmentem.2 nap elteltével megkeresett ismét és azt mondta, hogy neki ez eléggé gyanús, hogy pont akkor tűnök el amikor neki eltűnik 70.000 forint értékű "öröme".25.-ig adott nekem időt, hogy visszaadjam neki, mert halálosan megfenyegetett, hogy lehozza az embereit rám és megölnek!Ismételten elmondtam neki hogy nekem ehhez az egészhez közöm sincs és nem vettem el tőle semmit ami valóban így is van. És nem csak a levegőbe beszél mert tényleg ismer ezt-azt aki nem "kis" ember.Folyton olyan érzésem van, hogy valaki figyel, és nem tudom mit csináljak...valaki aki tud valami segítséget az írjon..nem hinném, hogy érdemes volna a rendőröknek szólni..

2013. jún. 12. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez vagy kamu vagy nagyon hülye vagy...rendőröknek szólj minél hamarabb bevarrják és kész. Nem sokban különbözik ez az uzsorásoktól.
2013. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora együgyüséget.......
2013. jún. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Rendőrség! Ők csak tudnak valamit tenni.

Egyébként,azt se értem,hogy minek fogja rád,mikor épp te nem mondtad el senkinek.

Nem tudod,hogy másokkal csinált-e már ilyet korábban?

2013. jún. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, ilyen hülye nem létezik.
2013. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#3 ne legyél már hülye, ha tényleg igaz, akkor együgyű lehúzás az egész
2013. jún. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
92%
Aki drogozik, az mind hazudik. Semmit nem kell csinálni, a 30Ft-ról lemondhatsz, a gyerek meg nagyobb csicska mint ahogy azt hiszed. Aki ilyet csinál, annak nincsenek ilyen meg olyan emberei, gondolj már bele. Le kell szarni, úgy se csinál semmit
2013. jún. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Börtönbe vele
2013. jún. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Ez zsarolás. Szard le az egészet... Hacsak nem cigány az illető. Ha cigány, akkor rendőrség. De tényleg eléggé bamba vagy.
2013. jún. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jelentsd fel a p..ba.Én is ismertem ilyen drogost,kamuznak ezerrel,mint a vízfolyás.
2013. jún. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!