Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm hirtelen flegma...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm hirtelen flegma lett, mitől lehet?

Figyelt kérdés
Na szóval, a barátnőmmel 8 hónapja járunk együtt, volt amikor szakítottunk pár napra, de utána összejöttünk, de nem is ez a lényeg, a lényeg az, hogy pár hete, inkább szeptember 10. körül, megváltozott teljesen, említette, hogy az edzője baszogatja, de nem hinném, hogy ennyire megváltoztatta, hogy régen lehetett vele poénkodni és most inkább felbassza magát mindenen. Tegyünk egy példát, amikor a haverokkal beszéltünk vele egy csoportba és kijött egy játék ingyenesen pár napig, nem mondtuk el neki egyből, hogy kell letölteni hanem viccelődtünk minden hülyeséggel és erre letiltott mindenkit, aztán velem kezdett veszekedni aki igazából semmit nem csinált... amikor próbálok neki mesélni dolgokat akkor vagy nem figyel, vagy okézik... láttatok már ilyet? Lehet hirtelen az iskola és a edzés túlterheli? Én 15 éves vagyok, ő 14 éves.

2017. szept. 24. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megunt téged. És nem mer szakítani.
2017. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem hozzátenni, hogy nem csak velem ilyen
2017. szept. 24. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
60%

Vagy megvan neki, vagy már csak elege van ebből a kapcsolatból.

Beszéld ezt meg vele mindenképpen.

2017. szept. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amikor megpróbáltam vele beszélni, azt mondta az életből van elege. Tegnap is találkoztunk és nagyon megvoltunk, moziba mentünk, gyakran csókolóztunk és ölelkeztünk, ezért is írtam ide mert nem értem mi lehet a hiba.
2017. szept. 24. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!