Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A párom hirtelen haragú, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LQueen kérdése:

A párom hirtelen haragú, és borzasztóan féltékeny mindenkire. (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Január 31.-én lesz az első évfordulónk, tökéletesen működött minden, de aztán mintha megváltozott volna. Már azért is képes leállni veszekedni, ha a szomszédba megyek át a barátnőmhöz, és picit sokáig maradok (3-4 óra). De ő minden hétvégén a barátaival van a bárokban, vagy épp biliardozni. Megértem, hogy neki is szüksége van arra, hogy kieressze a fáradt gőzt a haverokkal, de szerintem azt hiszi hogy nekem nem jár az ilyesmi. Nagyon szeretem őt, és nem lennék képes elhagyni. De mostanában tényleg minden kis apróságon veszekszunk, és ez nem tesz jót senkinek. Minden második nap találkozunk, igyekszem neki minden tőlem telhetőt megadni, de fogytán van a türelmem. Könyörögnöm kell neki szinte mindig, hogy hívjon. Persze én is hívom őt, ahogy az időből telik. Nem rég annyira összevesztunk, hogy a lába előtt könyörögtem, hogy ne hagyjon el. Tudom, hogy ez nem helyes, de szeretem.. Szerintetek mi tevő legyek? Hogyan lehetne ezen változtatni? Vagy miért csinálja ezt? Köszönöm a segítséget! Kicsit hosszúra sikeredett, bocsi
2017. jan. 24. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
hány évesek vagytok?
2017. jan. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

óó, hát ez még nem féltékenység :)

Ha az lenne, akkor hívogatna és nem neked kéne könyörögni, hogy hívjon már fel.

Szerintem komolytalan ez az egész. Nem vesz komolyan.

2017. jan. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

18 évesek vagyunk:)

Szóval nem vesz komolyan? És ezen hogy lehetne változtatni?

2017. jan. 24. 19:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez nem lehet erőltetni.

Ha nem megy normálisan, akkor keressetek mást.

Fiatal vagy még, ne pazarold az idődet olyanra, akivel nem működik.

2017. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megtenném hogy ott hagyom, csak szerelmes vagyok ebbe a nyavalyásba. :(
2017. jan. 24. 19:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hmmm, hát nagyon szerethetőnek tűnik :D
2017. jan. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak ezzel a hirtelen haraggal van baj. Szinte mindig meglep valamivel, és romantikus is. Csak ilyen.. Féltékeny, nagyon haragos. És haragtartó..
2017. jan. 24. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:

kuka... ha azt tanulja meg, hogy lehet veled lábtörlőként bánni, majd még verni is fog, ne aggódj.

Aztán ha végleg leépül az önbecsülésed, akkor meg már késő lesz.

Tisztelet! Ez ami teljesen hiányzik belőle feléd.

2017. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Gondolkozz el rajta, kire van szükséged. Egy ilyen csapongó "érzelmes" donhúánra, aki mintha valami shakespeare regényből lépett volna elő és virágokkal meg szerelmi lírákkal kényezteti az egódat, de aztán időnként átesik a ló túloldalára, vagy egy kiegyensúlyozott, hidegebb férfira, akit nem a szerelem éltet, de felelősségteljes biztonságos támaszt tud neked nyújtani.
2017. febr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!