Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Baratnom allandoan szoba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratnom allandoan szoba hozza az "exemet", csak az a baj hogy nem alaptalanul. Elmondjam neki az egesz tortenetet?

Figyelt kérdés

Nyar elejen ugymond osszejottem egy csajjal, egy buli elejeig...csoknal meg tapinal nem volt tobb, en nem is akartam tobbet tole...Azokban a napokban kezdett el a baratnom kerdezgetni rolam az ismeroseimtol, meg semmi nem volt koztunk

A bulis csajjal amugy is ismertuk egymast par eve, nem volt ismretlen...a buli ejjel nappal beszelgettunk meg kb masfel honapot, de kozbe meg bekerult a kepbe a baratnom(akkor kezdtunk el ismerkedni)

augusztusban hivatalosan is osszejottunk

nyar vegere szerveztunk egy nyarzarot bulit ahova a masik csaj is meg lett hivva...es ismerem, nem teljesen normalis foleg ha iszik, szoval inkabb mondtam a baratnomnek hogy ne lepodjon meg ha balhezni fog...vegulis nem jott el a csaj, de en maf mondtam ezt a baratnomnek, de csak annyit hogy irogatni szokott, es lehet kiakadna hogy en smaroltam vele mikozben o mar titokban belemzugott

azota irogat nekem az a csaj, nem szoktam mondani baratnomnek inkabb kitorlom a beszelgetest


de ugy erzem hogy ez igy nem jo, lehet el kene mondani? vagy mar felesleges elvegre vagy 3 honapja volt mi meg csak 2 honapja vagyunk egyutt


2017. szept. 29. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:

1. szabály: ha nem érdekel a csaj, akkor ne hagyd, hogy írogasson, rázd le nagyon gyorsan, mert ő meg hülyítésnek fogja venni és újabb balhéra számíthatsz

2. ha nekem a pasim azt mondaná, hogy ne lepődjek meg, ha egy buliban egy másik csaj balhézni fog, mert mi együtt vagyunk, akkor marhára mérges lennék és én nem mennék el abba a buliba. Egy nő ne hozza már magát ilyen kellemetlen helyzetbe egy fiú miatt, már ne is haragudj, a prostik szoktak összeveszni a kuncsaftokon, egy magára valamit is adó nő ilyen szánalmas vitába soha nem menne bele.

3. ha a barátnőd értelmes, akkor meg fogja érteni, hogy te ebben a helyzetben vagy, írogat neked ez a nő, valószínűleg beléd is szeretett, de te lerázod, nem hülyíted, igyekszel leépíteni, csak szeretnéd, hogy ő is tudjon róla, ne érje váratlanul valami kellemetlenség, vagy valami kavarás.

2017. szept. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed akkor mondd el, de szerintem ha tényleg az előtt történt, hogy összejöttetek akkor felesleges ezzel terhelni. Persze megérdemli az igazságot nem arról van szó, csak az se jó, ha ebből áll minden, hogy mindig felhozza. :) Tégy úgy ahogy jónak látod.
2017. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, bocsánat, de akkor mar inkabb most szakitsatok, ne titkold ezt elole egesz eleten at... De ha szeret akkor ugyanolyan szep es jo lesz a kapcsolatotok szerintem, mint előtte.

HAJRÁ!!

2017. szept. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Küldd el a másik cselédet, ne légy csicska
2017. okt. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!