Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szereti a párját, szóba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szereti a párját, szóba hozza az ismerősei előtt? Az lehet jel a bajokra, ha sosem teszi?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmiből semmire nem lehet következtetni. Inkább az a jel, ha többet vagy kevesebbet kezd róla beszélni. Az már érdekes lehet.
2016. nov. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

En sem beszelek rola, mert ez nem masra tartozik hanem 2 emberre.

24f

2016. nov. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért kell negatívra gondolni? Talán azért nem hozza elő mert a magánéletekhez semmi köze senkinek.
2016. nov. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
55%
Én is szeretem a párom mégsem ömlengek nekik nonstop arról mennyire jó vele. Szerintem erre senki sem kíváncsi, ha mégis akkor megkérdezik és én válaszolok ennyi :)
2016. nov. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%
Csak a szeretőimről szoktam beszélni. Az jobban érdekli az ismerősöket, na és ők is mindig azokról beszélnek. A párjainkról tud minden ismerős. Arról minek beszélni?
2016. nov. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én a kapcsolatunk elején csak a páromról beszéltem. mindenkinek. állandóan. aztán rájöttem,hogy eléggé idegesítő és visszább vttem.

nyilván ha történik valami érdekes a párommal kapcsolatban vagy valamiért felhozódik akkor beszélek róla.

de általában nem hozom fel.

ettől függetlenül nagyon szeretem

2016. nov. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd bővebben?

Mert nem mindegy, hogy azt se tudják, hogy létezel, vagy hogy van valakije, vagy arról van szó, hogy nem beszél rólad állandóan?

Egyáltalán nem mindegy.


Én pl. nem szeretek a munkahelyemen a magánéletemről beszélni, de azt mindenki tudja, hogy férjnél vagyok, és van két iskolás gyerekem. Ennél mélyebben nem avatok be senkit a magánéletembe.

De óhatatlanul szóba kerül, ha csak általánosságban szót váltunk, akkor is. "Nem tudok bejönni túlórázni, mert a férjem is dolgozik, a gyerekek pedig nem maradhatnak egyedül." Pl. ennyi elég, hogy mindenkinek tiszta sor legyen a családi állapotom, és munkahelyen gyakran előforduló mondat.

2016. nov. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem mérvadó.

Az én párom most bekerült egy új közegbe, csak fiúk. Nem engedi, hogy megismerjem őket, nem beszél rólam nekik, nem mesél. Elmondta, hogy azért, mert nem szereti azt a közeget, sőt, kifejezetten ellenszenvesek neki, nem akarja, hogy bármit tudjanak rólam.

A barátainak se mesélt kezdetben rólam(csak jó hosszú idő után), sokan még a mai napig nem tudják, hogy járunk.

és ez nem azért van, mert nem szeret.

Én se nagyon mesélek róla, pedig ő aztán nekem a világ közepe. :)

2016. nov. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Van egy nagyon jó barátnőm, mindkettőnknek van barátja. Amikor ritkán találkozunk akkor azt szeretném vele tölteni. Én ilyenkor nem beszélek a barátomról de barátnőm meg folyton szóbahozza a sajátját.


Neki az a fura,hogy én miért nem teszem; nekem viszont nagyon zavaró,hogy ilyenkor is róla beszél.


Semmi baj a kapcsolatommal, de ha ilyen ritkán találkozunk akkor ne a pasiról ömlengjen már :/

2016. nov. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 mi lenne válasza:

9/9 egy kicsit kusza nekem az írásod. vagy barát vagy barátnő. vagy szerető.

a kérdező kérdésére válaszolva, nem feltétlenül, légy szerény és nem kell kiadni magad.-kettőtökre tartozik

2016. nov. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!