Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy pár olyan lány akivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pár olyan lány akivel össze akarok, oda mennyire kel menőnek lenni? (lent bővebb)?

Figyelt kérdés
Nos van egy pár lány aki nekem tetszik ,és azokat sokan like-ják facen ,nekem meg pont olyanok tetszenek csak akiket sokan like-olnak facen,az én like-im pedig 100 alatt vannak. Most az lenne a kérdésem ,hogy ezek a lányok akiket sokan like-nak facen ezek némelyike ,olyan fiukkal jönnek csak össze akiken tényleg szintén sok a like ,meg olyan fiúkkat jobban szeretik akiken sok a like ,szóval nekem akkor mennyi esélyem lehet azzal a 20-80 közötti like-mal facen vagy nem is kel ezeknek sok like csak én gondolom már ezt? (biztos van még akkor is olyan akihez sok like kel)

2017. szept. 29. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy? Szerintd a likeok száma fogja meghatározni hogy lehet e kapcsolatod vagy nem? Személyesen odamész és elkezdesz vele beszélgetni elsőnek csak köszöngess és figyeld a reakcióját lehetsz akár a suliba a legmenőbb srác is attól még nem biztos hogy össze fog veled jönni a kiszemelt lány. Meg ez a "menőság" ez olyan relatív minden lány szmébe mást jelent a menőség. Kapd össze azt fikarcnyi bátorságodat és szólítsd meg.


16/L

2017. szept. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen kérdések láttán megkérdem magamtól, hogy Magyarországon az iskolákat csak én haluzom be, vagy léteznek, de letojják a diákok(?).
2017. szept. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én alapból úgy megyek oda lányokhoz, h kezemben a legdrágább iPhone(amit végre megvettek szüleim), és mutogatóm a Snapchet kutyás képeim nekik, amiken természetesen a Likeok 100 felett vannak!!! Ha nincs ennyi lájkod, soha se lesz barátnőd!!!4!négy!


Te jó ég, dehogy is... Ember te hány éves vagy? 5?


21/F

2017. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 És ezt most gunyból írtad ,hogy soha nem lesz barátnőm vagy ,tényleg nem lesz ,de én úgy láttam ,hogy arra írtad ,hogy dehogy is ,am 16 éves vagyok ,most ennyi erővel azt is megkérdezhetném ,hogy a lányoknak mennyire számít ,hogy kemény legyél stb ,akkor sem tünnék agyilag zokninak,de akkor ennyi erővel az egyik barátomtól is meg kérdezhetnéd ,hogy hány éves .Aki már amúgy 18 éves ,mert ő is mondta azt ,hogy a lányok azokra a pasikra mennek akiket sokan like-olnak :D!
2017. szept. 29. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:

16 éves írni nem tudsz és társalgás terén versenybeszállsz egy porszívóval. Már bocs de komolyan hogy maradtál eddig életben? tudtam hogy vannak ritka nagy barmok de ez már fájt. ismered a google-t?(higyj nekem jó dolog)

vagy talán nem azonnal feltenni kéne a kérdést hanem megnézni hogy volt-e már hasonló (beirod a google-be és akkor is kihozza *magic*)mert akkor legalább nem kapsz egy csomó kommentet mint amilyen ez is. Bár igaz is minek átgondolni hogy mit csinálsz szerintem is értelmetlen max nem csinálnál hülyét magadból igazad van baromság (szarkazmus) ja és #3 a suli nem arról híres hogy megtanít gondolkodni és mivel nem gondolkodik eszébe sem jut helyesen írni. Nekem nem az elírásokkal van bajom hanem hogy értelmetlen a mondatok nagyrésze amit írt a kedves kérdező azokat meg becsülöm aki még így is kedves és értelmes válasz adott mint pl#1 jót írt csak rossz embernek, ha neki ott megállt a tudomány hogy fb-n kevesebb lájkja van mint xy-nak akkor ő szarabb (magyarul egy lájkvadász ***) de ha már ott megekadt hogy fb akkor a valóéletben hogy tudna bátmit is tenni? tudom hogy ez gonosz volt tudom hogy sértő de ezt most jól esett kiadni (a cél az kérdező elgondolkodtatása amivel valszeg azt értem el hogy mesértődik és valszeg jelenti a hozzászólásomat.Mindemellet jelezném hogy a kérdező által itt leírt szöveg alapján általánosítottam hogy milyen mege a személy kb ami eltérhet a valóságtól)

2017. szept. 30. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!