Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az normális ha nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha nem akarok párkapcsolatot és hogy az a "bizonyos dolog" sem foglalkoztat?

Figyelt kérdés
14/L

2017. aug. 20. 23:14
 1/8 Lililili16 ***** válasza:
100%

Teljesen normális ráérsz még ezzel foglalkozni!

16/L

2017. aug. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Bizonyos dolgokbol sok van a vilagban de nem gond ha nem erdekel a palacsinta sutes van akinek ninca hozza tehetsege , viszont a masikrok biztan allithatom hogy nem gond
2017. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1 Köszi! :)


#2 A ”bizonyos dolog” alatt a szexualitást értettem.

2017. aug. 20. 23:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nyugodtan írd ki, hogy nem érdekel a szexualitás, nem gáz, vagy kínos, főleg egy anonim oldalon. Egyébként semmi baj nincs ezzel, majd ha érdekelni kezd, akkor foglalkozol a témával.
2017. aug. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi baj. Van időd.
2017. aug. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszönöm!
2017. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4 Rendben, ha legközelebb kiteszek egy kérdést, amiben ez a szó szerepel, akkor kiírom rendesen a szót! :)

Amúgy azért írtam így, hogy ne töröljék a kérdést, de ezekszerint akkor sem törölték volna, ha kiírom azt a szót.


#5, Köszönöm!


#6, Megtudhatom, hogy mit köszöntél meg? :)

2017. aug. 21. 03:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem teljesen normális. Én is hasonló vagyok, csak kicsit öregebb, és fiú.


Párkapcsolat:

Nem vágyok párkapcsolatra, se családra, se semmi hasonlóra. Én azért érzek ellenszenvet ezek iránt, mert a klasszikus párkapcsolatban mindig nekem kéne nagyvonalúnak és jótékonynak lenni a nővel(értsd meghívni moziba, meg büfében, meg ajándékot venni, meg ilyen anyagi dolgok). Félre ne értsetek, nem vagyok szarrágó, csak nem szeretem az egyirányú dolgokat. Akkor érzem jól magam valakivel, ha nem eltartom, meg tejben-vajban fürdetem, hanem oda-vissza ajándékozzuk, meg segítjük egymást. Ha valami nem kölcsönös, akkor olyan érzésem lesz tőle, hogy a másik fél sz*rik a fejemre, és csak teherré válik az egész kapcsolat.


Én jobban érzem magam a barátaimmal(vannak lányok is, mielőtt valaki félre értené). Egy sima barátság rugalmasabb, élvezhetőbb, és kevésbé teher nekem. Egyedül a romantika nincs meg, de nekem nem hiányzik.


Meg az se menne sokáig, hogy együtt lakjak valakivel. A szüleimmel is igazándiból csak a konyhán, meg a WC-n osztozunk, minden mást megoldok a szobámon belül. Nagyon kevés ember van, akivel ténylegesen együtt tudnék élni. Alapvetően antiszociális vagyok. Szeretek esténként mozifilmeket nézni kettesben a projektorommal, egyedül leülni a hifi elé és élvezni a zenét, vagy story mode-os videójátékokkal játszani. Meg szeretek éjszaka kijárni kerékpározni, amikor mindenki otthon van, és enyém a pálya.


Szex:

Szűz vagyok. Tessék, kimondtam, mert ez az igazság. És hogy miért? Mert van jobb dolgom, mint p*na után futni egész nap. Nem érdekel a csajozás. Tényleg nem. Próbálkoztam, de sikereim sem voltak, meg nem is érdekelt annyira, hogy folytassam.


Sokkal jobban érdekel viszont az elektronika, a barkácsolás, meg a gépek(a szobám is elektronokai labor lesz lassan). Nekem az okozza az örömet, amikor kikukázok valamit, majd hazaviszem, és megjavítgatom. Olyan érzés javítani, mintha konkrétan életet adnék a tárgyaknak. :)


Leírhatatlan, amikor egy orsós magnó 2 hétnyi munka után először megszólal, vagy amikor begyújt az utcai higanygőz lámpa a szobámban, vagy egy régi írógéppel megírok egy levelet valamelyik barátomnak a sikeres írógep javításról. :D


Szóval mindenkinek van olyan dolga, amitől mentálisan kielégül. Nem feltétlenül kell, hogy ez a csajozás/pasizás meg a dugás legyen. A lényeg, hogy érezd jól magad tőle.


20/F

2019. márc. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!