Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fium után egybol lett más,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fium után egybol lett más, ez gáz?

Figyelt kérdés
Volt egy fiu ,akivel egy honapig jártam, én tenyleg tiszta szivembol szerettem,de aztan már nem írt, és másoktol is hallottam olyanokat,hogy olyanokat mondott,hogy o nem hozzám illik, meg mint kiderült elég sokat hazudott nekem, aztan egy héttel ezelott szakitottam vele,mert mar annyit sirtam ez miatt hogy nem birtam, es ugy gondoltam igy jobb lesz.Na de van egy baratja,akivel én most járok, es az elozo fiu szakitasa utan 2 nappal jottem ossze vele.Nem vagyok ra buszke hogy ennyi ido utan maris van baratom,de ő megrt ,es mikor az egesz ejszakat vegigsirtam az volt baratom miatt,akkor ő ott volt,es lehet mar eret vagtam volna ha o nincs itt. Elmondtam a baratnoimnek, es most utalnak, amiert igy valtogatom a fiukat.Eleg rosszul erzem magam ez miatt.de en szeretem a baratomat,es o egyben a lelki tarsam is.Csak azert rosszul esik hogy igy kioktatnak a baratnoim.Nektek errol mi a velemenyetek? Legyszi ne szidjatok, mert nem tudjátok milyen fájdalmakon mentem át.

2017. okt. 1. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy gyors kérdes,hány évee vagy?:)

Őszinten válaszolj.

2017. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Éves* bocsi c:
2017. okt. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettőtöknek van egy kis agybaja, ha nem akkor csak fiatalok vagytok.
2017. okt. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 vagyok,az exem is 15 , amostani baratom pedig 16
2017. okt. 1. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen fájdalmakon mehetsz 15 évesen?:DD

Amúgy normális a legtöbb kiscsaj ezt csinálja:))

2017. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De nagy poeen volt ,ja bocs nem
2017. okt. 2. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Még szép,hogy nem volt az mivel nem annak szántam✌
2017. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!