Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitottunk (inkabb en),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottunk (inkabb en), utanna folyton irosgatott nekem. Miutan ujbol talalkoztunk egybol uj csaja lett Bosszubol tette? A tobbi lent

Figyelt kérdés

Folyton irosgatott nekem miutan szakitottunk hogy talalkozzunk , majd ujra beleszerettem. De egy kis ido utan ereztem hogy furcsan viselkedik mintha megsem erdeklem annyira.

Kert hogy talalkozzunk menjek el hozza az udvarra vagy a hazba beszelgetni. Mondtam hogy az udvar oke majd egyszer elmegyek.

Mivel korabban kozel ereztuk egymashoz magunkat (volt hogy kolcsonosen kertunk egymastol -a kolcsont amit en kertem vissza is adtam , amit ö kert azt elengedtem neki, nem keveset ám) most kerdezte hogy tudnek esetleg kolcsonadni neki eleg sok penzt mert nagyon surgősen kellene neki. Beleggyeztem .

Majd talalkoztunk de nemsokat maradtunk az udvaron. A hazba érve egybol szeretkezni akart. Nem ereztem azt hogy a sexet annyira akarom mert abizalom még nem volt azon a szinten. Ezert a csok utan megalltam.

Mivel ö nem tudott leallni elmentem. Nehany nap mulva uj baratnője lett.

Valaki segitene azzal hogy mit akart ? Esetleg bosszu?

L



2015. márc. 31. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Neked nem egyértelmű abból, amit leírtál? Pénzt.
2015. márc. 31. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fel sem merül benned, hogy az a csaj tényleg kell neki, nem pedig te aki csak pénz miatt kellett.
2015. márc. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A leirtakbol nagyon ugy tunik de volt ennel sokkal tobb is. Nagyon ugy mutatta ki mindig mikor egyutt voltunk hogy nagyon szeret. Nagyon oda volt ertem. Mindenki ezt mondta mikor egyutt voltunk.

Mikozben velem volt flortol massal ezert en szakitottam vele. Nagyon nehez volt ezt megtenni de gondoltam igy konnyebb lesz nekem.

Mikor ujbol udvarolni kezdett gondoltam adok meg egy eselyt magunknak mert en szerettem.

Ezutan törtent az amit leirtam..


Ráadasul az uj csaj nemis annyira szep mint en..

2015. márc. 31. 19:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig ő a pénzedre játszott.
2015. márc. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Penzt vegul nem adtam, nemis hozta fel.


Ez akkor azt jelenti hogy:

nagyon megbantottam azzal hogy szakitottam vele egyszer es vissza akarta adni hogy erezzem at enis az elutasitast

Vagy

Csak atb@sni es mutatni hogy ö konnyen tulvan

Vagy

Csak feltekennye tenni ?

2015. márc. 31. 19:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Adtam egy eselyt a sok konyorgesre es ez a koszonet ?
2015. márc. 31. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!