Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti értitek ezt a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti értitek ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány, lassan egy 1 hónapja beszélgetünk messengeren, suliban. Kiderült hogy neki is tetszem, de csak nem rég. Sokszor utalt rá h tetszem neki, de én csak azt hittem hogy viccel, vagy szórakozik. Én is adtam jelet, csak nem annyira egyértelmű jeleket h teljesen azt lehessek hinni h tetszik nekem. Kerdezgettem tőle, foglalkoztam vele stb. Az utóbbi napokban szakitott a barátjával. Aznap mondta ki hogy be jövök neki már az elejétől fogva. Én itt teljesen lesokkoltam, mert vegig abban a hitben voltam h nem tetszem neki... Szóval ezután megmondtam neki h nekem is nagyon tetszik. De ő is abban a hitben volt h nem tetszik nekem.Igazából utána csak ugyanúgy beszélgettünk,nem akart összejönni senkivel se ilyen korán szakítás után.. Beszélgettünk 2 nappal ezelőtt és hát szóba került hogy igazából többet érzek baratságnál. És megkerdeztem tőle h ő mit érez. El mondta h mi tetszik bennem és mi nem,de ő igazából nem tudott mit mondani arra hogy szeretem.. Itt valahogy bekamuztam hogy túloztam ezzel kapcsolatban mert befostam hogy elvesztem. Utána meg kerdeztem hogy akarna e többet baratságnál, ha nem is ma akkor a közeljövőben. Erre azt mondta hogy akar. ((Igazából ez előtt is sokszor mondogatta hogy szeret meg én is irogattam neki hogy szeretem, imádom, de azt hittem hogy csak szórakozik velem mert hát volt baratja, de nem igazan szerette a barátja és ő se őt..)). Másnapig gondolkodtam ezen hát arra jöttem rá h meg kéne kerdeznem hogy szeretne e járni velem.. Hát azt mondta h ne hamarkodjuk el.. Utána hogy most ne járjunk.. Idővel lehet. Meg hogy kajakra tetszem neki és ő azt hitte h nekem nem tetszik.. Fullra nem értem a csajt. Segítsetek, igazából nem tudom mi lehet a baja.. Vagy közbejött egy másik pasi vagy nem tom. Mit tudok csinálni?

2017. okt. 2. 17:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 15-16 éves lehetsz :D

Hagyd a p*csába, ne megkérdezd, hogy jártok-e hanem a tettek döbtsenek.

2017. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!