Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég megismertem egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ember92 kérdése:

Nemrég megismertem egy lányt a neten, nagyon szimpatikusak vagyunk egymásnak, de nekem van egy kis problémám vele. Az a helyzet h ő eddig 6 pasival járt, mindenkibe csalodott, és 11 volt meg neki ha értitek,16 évesen! Folyt?

Figyelt kérdés
és ez zavar engem, na megh véletlenül volt egy abortusza is :S, én most 19 vagyok és szűz :S, jöhetnek az oltások, szerintetek ha elkezdenék vele járni, merth komoly kapcsolatot akarok tőle, elfelejteném e ezeket a dolgokat róla, vagyis zavarnának-e továbbra is? Búnkok kiméljenek
2011. jún. 7. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úristen... Ebből komoly kapcsolat? Na ne vicceljünk már:'D
2011. jún. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ismerd meg még jobban, és akkor eltudod dönteni, hogy zavar-e még.


De ez tényleg komoly, hogy már volt 11 különböző emberrel szex?


Mondjuk az dícséretes, hogy elmondja. Gondolj erre is.

2011. jún. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Igazából nem a múlt számit, de azért ha 11 volt neki ilyen fiatalon, hát az utal a jellemére is.Az ilyen esti mesék, hogy egy ember megváltozik, meg hogy aki kiéli magát, annak nem fog kelleni más....már nem fog rajtam.Tied a döntés, de magamról tudom, akárhányszor mondogattam magamnak, hogy jó vége lesz az ilyen dolgoknak, mindig kiderült, hogy naiv vagyok.
2011. jún. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy bár az emberek változnak, még mindig nagyon fiatal, és valószínűtlen, hogy ilyen előzményekkel képes lenne egy komoly kapcsolatra. Ráadásul szerintem egy ilyen lánynál esélyes, hogy kiröhög vagy lenéz ha megtudja, hogy szűz vagy.

Nem ismerem a lányt emberileg, és téged se, de amiket elmondtál az alapján a világnézetetek, és hozzáállásotok a kapcsolatokhoz és a szexhez eléggé különbözik ahhoz, hogy ebből komoly konfliktushelyzetek legyenek később.

Mérlegeld szerintem, hogy emberileg mennyire szereted, mert nagy eséllyel komoly sebeket ejthet rajtad ha belemész egy számodra komolynak érzett kapcsolatba, amit ő esetleg nem úgy gondol.

Egyébként én mindig azt tapasztaltam, hogy az ilyen kezdeti ellentétek idővel csak sokkal rosszabbak lettek, és sokkal kevésbé tudták elfogadni egymást a felek.

Ettől persze lehet, hogy neked másként lesz.

2011. jún. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne. Megdugatja magát veled és lelép. Ezt akarod?

Inkább keress komolyabb csajt.

2011. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Véletlen abortusz?

Elvetélt vagy elvetette?

Csak pippantást ajánlok aztán lépj le

2011. jún. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A 42%-os válaszoló szókincsébe eléggé be van épülve a pippantás szó...:DDDD
2011. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

16:15

Nem tudom miért százalékoltak le ennyire.

ùgy érdemes beszélgetni ha nem egyezik a véleményünk.

Őszinte vagyok.

Ha lány vagy ìrj bátran

nincsvegzetcsakhabevegzed@gmail.com

2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd megnövelni a rokonságodat több ezer luksógorral akkor hajrá :D
2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

16:24

talán azért értékeltek úgy le, mert kissé gáz az orális szexet pippantásnak hívni, plusz neked MINDENRE kb ez a válaszod

jah meg emlékszem amikor megkérdezted, hogy 120 kgs pasit mennyiért pippantanának

hát ott dőlt a röhögés

és mindenki tudja, hogy te vagy, senki más nem használja így, hogy pippantás

bocs, de télleg gáz ennek hívni, de az még gázabb, hogy te kb mindenre ezt tanácsolod

de ha akarod kérdezd meg, hogy gáz-e ennek hívni XD

2011. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!