Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt most én nem értem szerinte...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most én nem értem szerintem ti se értitek ezt a lányt?

Figyelt kérdés
sziasztok volt 1 lány akivel 3 hónapig írogattam s egyszer montam neki holnap felhivlak skypon másnap mikor hivni akartam jött egy barátom s elmentünk pizzázni szoltam a lánynak ez van nem hivlak ki irtam skype nevemhez hogy pizzázok a haverokal s egyszer egy skype üzi nem baj hagyál békén cimmel!! ez mért irta kérdezem én magamtól?? utána irtam neki majd ha magyarországon leszek eljöszvelem 1 pizzára kérdeztem a lány reakciója le tiltott facebookn + még skypon is ez mért lehetett ?
2015. máj. 19. 00:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Mert rossz passzban volt te meg az ismerdkedes elejen inkabba haverokkal mentel mint vele skypeolj.

18/L

2015. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nekem is rosz paszom volt akor :(
2015. máj. 19. 00:26
 3/15 A kérdező kommentje:
de azér mikor le tekertem 10 kmt utána lyukas elsö bicikli kerékel eltévedni a városban és haza tekerni 15 kmt lyukas gumival utána szerintem megérdemeltem pizzát a hevrokal
2015. máj. 19. 00:30
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad neki hogy felhívod.


Mivel nem tartottad magad ahhoz amit mondtál ezért most viseled a következményeit.


De nem csak ezért törölt ki hanem a fontossági sorrend is világossá vált számára.

Előbb a haverok aztán ő.


Egyébként én is hasonlóan működöm, ha egyszer megbeszélek valakivel valamit és az nincs úgy az illető elásta magát.

2015. máj. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
48%
Hát ez tényleg érdekes... de én tudok jobbat :D volt egy csaj.. tudtam h érdeklem őt, és tetszek is neki.. mivel el is mondta is xD írtam neki h talizzunk, erre fel gyanus lett hogy nem ír már egy jó ideje, néztem és letiltott :"D de ba***us akkor minek mondja?? mellesleg ismerem őt személyesen is xD egy városban lakunk -.- most ez wtf? :D
2015. máj. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

3 hónapig írogattál neki, és az első beszélgetést az állapotsorban mondod le.


Szóval ne csodálkozz! legalább annyit tehettél volna, hogy üzenetben elnézést kérsz, közbe jött valami, most nem alkalmas.


Ez kb. úgy jön le, hogy amint van más dolgod, ő már szorul is háttérbe.

2015. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%

"de azér mikor le tekertem 10 kmt utána lyukas elsö bicikli kerékel eltévedni a városban és haza tekerni 15 kmt lyukas gumival utána szerintem megérdemeltem pizzát a hevrokal"


Aham, de a lánnyal egy beszélgetést nem?

A pizza megvár 15 perc után is.

2015. máj. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ha éhes vagy akor a pizza se vár
2015. máj. 19. 07:11
 9/15 anonim ***** válasza:
95%
Még szép. A pizza az csak fontosabb. Ha nem lesz csaj , forró pizza az mindíg lesz, tudod hová tenni.
2015. máj. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Hogy te mekkora egy paraszt vagy kérdező.. Ne csodálkozz hogy letiltott..
2015. máj. 19. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!