Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Milyen ajándéknak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Milyen ajándéknak örültök a legjobban?

Figyelt kérdés

Például virág vagy valami plüss vagy édesség.

van egy barátnőm és eddig mindig valami bon bont kapott aminek nagyon örült de szeretnék neki valami tárgyilagos dolgot is venni ami megmarad.

Ti minek örülnétek a legjobban?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.



2017. okt. 2. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokak szerint gyerekes de én nagyon szeretnék egyszer egy "klisés" puha macit kapni.
2017. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csoki, plüss, ezek a legjobbak, vagy egy bekeretezett kép kettőtökről
2017. okt. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy szép levél amit neki írsz vagy egy nyaklánc az 80% hogy telitalálat
2017. okt. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy levélnek ami ugye ő ír nekem, egy plüssnek, nyakláncnak, közös képnek. Egy nagy csokor virágnak. Ezek közül mindegyiknek nagyon örülnék. De a barátnődet is kell nézni hogy milyen a stílusa.
2017. nov. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A plüss szerintem elég gyerekes.. én virágnak, csokinak, ékszernek, de a legjobban egy romantikus vacsorának örülnék kettesben.
2017. nov. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én egy képnek örülnék a legjobban, amin én és a képzeletbeli barátom szereplünk. Vagy egy fotóalbumnak, ami tele van a közös élményeinkről készült fotókkal.
2018. jan. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én adtam már mindenfélét, de egy szál rózsának, az elsőnek kifejezetten örült, amit csak úgy vittem neki. Esetleg az is nagyon szép gesztus tud lenni, ha írsz neki egy levelet, ahogyan már írták előttem. Én annak a híve vagyok, hogy olyasmiket adjak neki, amik köthetők valamihez. Például egyedi beceneve van és egy olyan plüsst adtam neki, amivel szintén nagy hatást tudtam nála elérni.😊
2018. febr. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!