Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit kellene tennem? Szerintete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem? Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy mit kellene csinálnom.

9 hónapja együtt vagyok a barátommal (ő 18 én 17).

Eddig minden rendben volt ,de mióta elkezdődött a suli eltávolodtunk egymástól. Ugyanabba a városba járunk suliba ,de mégse tudunk találkozni. Ez lesz a 4 hét hogy nem találkoztunk mert sose ért rá hétvégén. Ezen a hétvégén is Erdélybe van. Ezzel még nem is lenne baj de hét közben is alig beszélünk. Már nagyon nem bírom ezt, egész héten rossz kedvem volt mindennap a sírás kerülget. Elmondtam ezt neki és azt mondta hogy nem akar otthon ülni és hogy nem tudja hogy még mit fog jövőhéten csinálni de ha semmit akkor lehet találkozunk. Egész nap azon gondolkoztam hogy szakítsak e vele. A eszem azt mondja hogy igen de a szívem meg az hogy ne. Nem tudom hogy csak túlreagálom e de én már nem bírom ezt. Nagyon hiányzik de így csak szenvedek.



2017. okt. 5. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

ha akarna találkozna veled!!!

egy városban éltek... ugyan, a barátom utazik értem 20 km is ha látni akarom. hétvégén meg egymáséi vagyunk, hétközbe is beszélünk, hétvégén meg végig együtt, ha mást nem is, egész nap egymást ölelve fekszünk az ágyban...

kérj találkozót, és ha nem jön össze, akkor ö már nem szerelmes, söt, nem hogy nem szerelmes, még nem is hiányzol nieki...

4-hetet ha szeretne nem birna ki, és kocsma, játékok és haverok helyett téged látogatna meg....

kislány, kérlek... ne kösd magad a sülyedö hajóhoz...

2017. okt. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem egy városba élünk hanem egy városba tanulunk de másik suliba. Most Erdélybe van előtte meg Ukrajnába volt.
2017. okt. 5. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!