Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Sos! Miért hiszi azt a barátnő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gogolo kérdése:

Sos! Miért hiszi azt a barátnőm, hogy örökké csak piszkálni akarom? Mindig mindenért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Szoval kiegeszites keppen meg egy par reszletet szeretnek hozzatenni,hogy volt e mar valaki hasonlo cipoben parkapcsolaton belul,hogy barmikor volt valami gond mindig ti voltatok erte a felelosek(ezesetben en volnek az,F)..?lassacskan 1 eve vagyunk egyutt de az utobbi idoben szinte minden masnap valamin osszeveszunk mert mindenen,szoszerint az egvilagon mindenen megsertodik meg azon is amit egyaltalan nem ugy szanok neki,de utanna mar meg sem hallgatja a magyarazatomat hanem folytatja tovabb a pukkadast..tudna valaki valami tanacsot adni,h miert is van ez?

22F,18L koszonom elore is es bocsi az ekezetekert,telorol vagyok..


2017. okt. 8. 18:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben keresnék egy normális csajt, aki nem hisztizik random hülyeségeken.


Exem férfi létére volt ilyen, ha valami nem úgy volt, ahogy ő akarta, lazán nem szólt hozzám akár napokig is.

Egy év után kidobtam, szórakozzon mással.


Két és fél éve senkije nincs.

2017. okt. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!