Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én vagyok a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én vagyok a hibás mindenért? Visszatudom szerezni a szerelmemet?

Figyelt kérdés

Én első látásra beleszerettem a lányba. Sokat beszéltünk facebookon. Olyanokat kérdezett tőlem facebookon amikor talizunk mit csinálnék először vele, vagy mit mondanák neki. Meg azt is mondta mikkor várta a buszt a buszmegállóba fázik de mellettem már nem fázna. Meg beszéltünk a talit le is jött hozzám a lány együtt reggeliztünk és együtt ebédeltünk. Ő ölelt át engem először nekem az olyan jó érzés volt sose éreztem olyant többi volt barátnőimnél, én meg is csókoltam ő örült neki, az ágyamon a kezét nadrágon keresztül péniszemhez tettem utána már bátra oda merte tenni, és el kezdte simogatni és erősen meg is szorította nadrágon keresztül és azt mondta letépi a péniszem, :) én nem akartam elsietni az első randin. (Volt már olyan lány akinél sürgettem nem volt jó döntés) Már sajnos két éve vége lett. Találka után még egy nap után még írta nekem hogy szeret meg hiányzok neki, de mindennap minél furcsább volt nem írt rám, és már nem is mondta nekem hogy szeret. Én hiába írtam neki érdeklődött róla unokaöcsém arra se reagált semmit, és már nem is válaszolt vissza de ez már két éve volt. Anyám látta a lányon többet úgysem jön le :( Idén szeptemberbe rá írtam még mindig szeretem de ő engem nem szeret csak tetszettem neki, amikor itt volt akkor meg azt mondta szeret. Azt mondta nekem ilyenkor kell ráírja idáig lese sz@rtam, én mondtam neki én írtam neki de ő nem írt vissza, meg kérdeztem tőle miért nem írt vissza nekem, ő csak azt mondta mert csak. Nem csak velem szórakozott így, mikkor velem kezdet beszélgeti akkor a volt barátja ír a lánynak üzenőfalon hogy kit szeret ennyire a lány, erre azt mondta neki nem őt, volt pasija az mondta neki akkor mikor együtt jártak még akkor még nem ezt mondta, a lány csak azt válaszolta neki sose szerette. Nekem meg azt mondta szeptemberbe sok fiúba csalódott és bennem már nem tud megbízni. Ez szerintem hülyeség. Én mindent le írtam neki facebookon menyire szeretem ami a szívemből jött, de nem érdekelte. :( Sajnos le is tiltott facebookon. A volt barátját is le tiltotta két éve de nem olyan rég oldotta fel neki a tiltást, engem meg le tiltott. Szerintetek felfogja oldani a tiltást? Szeptemberbe be is került a gettóba és ott meg ismert egy fiút kapcsolatba is lettek én meg olyan ideges lettem el kezdtem sírni, és egyből el kezdtem inni az alkoholt és gyógyszert szettem be. De már facebookon most már egyedülálló. Arra gondoltam szerintetek így vissza tudom szerezni a szerelmemet. A haveromnak van egy ismerőse egy lány, és az a lány ismeri az én szerelmemet, én mondanám a haveromnak ezeket mondja a lány ismerősének, az a lány meg el mondaná az én szerelmemnek adjon még egy esélyt, meg találkozhatnék vele. Lehet így lenne esélyem, de én már mondtam neki ezeket de nem foglalkozott vele. :(


Az én szerelmem 16 éves lány.

Én 25 éves fiú vagyok.


Tudom kicsi korkülönbség van, de én nagyon bele szerettem ebbe a lányba, mert akkor nagyon kedves volt velem.



2016. dec. 7. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
mivan? fuss neki mégegyszer.
2016. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Ti ilyen székelyember viccek vagytok? Beszélgettünk júniusban aztán ráírtam szeptemberben... Mádör of gád!
2016. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

# 2 Kérdésre válaszolj.


Itt az a lényeg ki a hibás ő vagy én, mert én írtam neki két év, de ő arra nem vette a fáradtságot hogy vissza írjon nekem. Én két évig szenvedtem de szeptemberbe már nem bírtam tovább és rá írtam. Hogy tudnám vissza szerezni vagy van remény még? Már le is tiltott facebookon. Szerintetek őrökre letiltott facebookon?

2016. dec. 7. 21:19
 4/16 anonim ***** válasza:
67%

Ez csak valami troll paródia, ugye?


2 éve történt de Te most írsz ki kérdést, eddig csak a farkad verted vidáman. Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeembeeeeeeeeeeeeeeeeeer Teeeeeeeeeeeeeeee naaaaaaaaaaaaaaagyoooooooooooooooooooon laaaaaaaaaaaaaaassssssssssssssssssssssúúúúúúúúúúúúúúú vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaagy...

2016. dec. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Troll hát, kamu az egész, de jó.:)
2016. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy troll, akkor nem is tudom mit írjak. Nem akarlak megbántani, biztos kedves fiú vagy, de ha te tényleg 25 éves vagy akkor itt nagy gondok vannak. Kb. mintha egy 15 éves fiú írta volna ezt...
2016. dec. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Meg nem mondtam volna hogy 25 éves vagy. Szörnyen fogalmazol mint egy túlfűtött tini.

Na most hogy ezt kiadtam magamból...Egyrészt ha csak egyszer találkoztatok messze nem beszélhetünk "beleszerettem"ről. Legfeljebb tetszett azt meg pláne nem indokolja hogy két évig feltűnően haldokolj.

A csaj jól láthatóan tesz a fejedre sőt zavarod (letiltott). Akadj le róla és keress mást mert őt nem izgatod. Valószínűleg két éve (komolyan mégis mit akartál egy 14 éves kislánytól? Ez rendesen nem egészséges.) sem volt szerelmes csak forrtak a hormonok mostanra meg már több esze van és már nem érdekled. Illetve a másik lehetőség (vagy akár a kettő együtt is lehetséges) hogy ahogy írta is megsértődött rád akkoriban és ezért nem érdekled már. Akárhogy is a konklúzió hogy pont a háta közepére kíván.

Van még kérdésed? Ennél egyértelműbben azért nem tudott volna elküldeni.

2016. dec. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Költőnő? ***** válasza:
Úristen. Don't want to live on this planet anymore.. .
2016. dec. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ohh, Költőnő! Te tudsz japánul?
2016. dec. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

# 7


Én tényleg szeretem ezt a lányt, ha elhiszed ha nem.

Velem egyidős volt barátnőm, nem tudott olyan jól smárolni mint a 16 éves lány. Volt pár barátnőm de ők se tudtak olyan jól smárolni mint a 16 éves lány. És nagyon kedves volt velem mindig kereset, de találka után már nem érdekeltem és engem hibáztat. Pedig én írtam rá párszor és el sem olvasta pedig fent volt, utána még írtam neki még egyszer el olvasta de nem írt vissza. És nem tudom miért engem hibáztat, ha ő vissza írt volna most is velem lenne. Sulit befejezte volna megkértem volna a kezét. De úgy látszik ő csak a szexet akarta volna tőlem.

2016. dec. 7. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!