Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakitsak vagy beszeljek vele...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vagy beszeljek vele de akkor komolyan?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit es van egy fiu akinek mar elso heten tetszettem es nekem is tetszik.Egyszer viccbol megbeszeltuk hogy majd egyszer iszunk eggyutt.(en ezt tenyleg csak viccbol gondoltam.)(azt kell rola tudni hogy minden hetvegen bulizik es iszik de nem cigizik es teljesen jo tanulo es a termeszete is kicsit hangos de normalis) (Rolam azt kell tudni hogy mikor eloszor ittam nagyon jol ereztem magam az alkoholtol es az is sulival volt es o ezt latta) Es elhivott randizni. Nem beszeltuk meg konkretan mit csinalunk de hozott piat. En meg annyira meg voltam ijedve hogyha nemet mondok nem fog osszejonni a kapcsolat. Most igy utolag annyira rosszul erzem magam emiatt. Es szerintetek szakitsak vele vagy szoljak ra hogy meg egyszer nehogy ilyet csinaljon mert ennek igy nem lesz jo vege?Es hogyha szoljak hogy fogalmazzak?

2017. okt. 9. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem teljesen lemaradt az a rész amikor összejöttetek xD

Vagy manapság már így megy? Leülök valaki mellé a buszon és már vele járok? Mert akkor úgy érzem nem fogok BKV-zni :/

2017. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem se teljesen világos a sztori... :D De azt tanácsolom, hogy add önmagadat mindig és be menj bele semmibe, amibe nem akarsz.
2017. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*ne menj bele semmibe, amit nem akarsz.
2017. okt. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

??????

Én is lemaradtam arról a pillanatról ahol összejöttetek. Meg most mi a baj pontosan? Hogy ő iszik? Mert az hiába érdekes 15 évesen, az ő dolga, két hetes kapcsolatban (ha van egyáltalán kapcsolat) ilyen szabályokat nem hozunk. Hogy vitt neked is? Akkor nem ő a baj, van neked szád, mondd meg neki hogy nem kérsz.

Tulajdonképpen ha jól látom, az a helyzet, hogy adott egy bulizós, nagyivó srác, akibe beleestél, ezért egy olyan képet kezdtél mutatni magadról ami nem igaz. Látott ismeretségetek alatt kétszer inni, és mivel mindkétszer önként és dalolva fogtad meg az üveget, azt hitte, teljesen jogosan, hogy ez így neked oké, megszokott és kényelmes. Csak azt nem tudja közben, hogy ebbe te azért mész bele, hogy rá jó benyomást tegyél.

Hogy akarsz így hosszútávú kapcsolatot? Miben akarsz még úgy tenni, mintha megfelelnél a vélt vagy valós elvárásainak? És mikor tervezed elárulni neki hogy nem is olyan vagy amilyennek mutattad magad? Majd 3 év múlva?


Tanácsaim:

1. Tisztázd ezzel a sráccal, hogy te nem vagy bulizós alkat, amikor először látott inni az kivételes alkalom volt, és nem éreznéd jól magad, ha mindnen randi piás randi lenne, ezután vagy együtt maradtok, és akkor hurrá, vagy nem, akkor meg jön jobb. Ellenben nagyon gyorsan kezdjél el nemet mondani minden olyan italra amit nem akarsz meginni, mert különben nagyon csúnya vége lesz.

2. Tanuld meg hogy SOHA nem mutatunk hamis képet magunkról vagy a szándékainkról egy pasinak, mert ugyan utána két hétig örülhetsz a fejednek hogy megkaptad, nagyon gyorsan nagyon nagy katyvasz lesz belőle, és te szívod meg a végén.

3. Ha esetleg eszedbe jutna, sürgősen felejtsd el hogy majd melletted megváltozik/megjavul/leszokik a piálásról. Nem fog. Neked is rossz lesz, mert azt érzed hogy nem szeret, mert nem teljesíti azokat az elvárásaidat amit ő soha nem vállalt, és neki is, mert folyton nyaggatod valami miatt ami neki nem probléma.


19L

2017. okt. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat!
2017. nov. 7. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!