Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszerűen nem bírom feldolgoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerűen nem bírom feldolgozni, hogy a barátomnak előttem 37 barátnője volt. Mi a megoldás, szakítsak, vagy beszéljek vele?

Figyelt kérdés
14 éves korától voltak barátnői, a legtöbbjük 3 és 5 hónapig tartott, de volt egy 8 és 21 hónapos is.Most 25 éves. Mi 14 hónaposak vagyunk. A nagy része előttem mind erdélyi, augusztusban megint mennek a barátokkal ki oda és félek,hogy megint elcsábul a székely lányok láttán... lehet kicsit túlzásnak tűnik az aggodalmam, de bármi történik azt én úgysem tudom meg...
2014. júl. 22. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Akárhogy számolom is, nem jön ki a 37... Biztos ez?
2014. júl. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ez tényleg sok
2014. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyi ideig együtt maradtatok, és nem adott okot eddig a féltékenységre, akkor szerintem ne aggódj miatta. Mennyi időre megy el?

Ha akart volna, itt is meg tudott volna csalni, nem kellett volna kimennie Erdélybe.

Nekem is volt egy srác, akinek 30-40 barátnője volt, de vele nekem csak 1 hónapig tartott.

2014. júl. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, évente nem csak 1 barátnője volt,több , de azok mint mondtam nem tartottak sokáig, voltak hetesek is, meg hónaposak is,és ebbe beleszámolta az egy éjszakásokat is.
2014. júl. 22. 11:31
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

ez miért gond? biztosan nagyon fiatal vagy, hogy ezt nem érted meg.:) vagy nem jártál egyetemre, vagy nem érezted úgy, hogy az élet egy szórakozás:)


eleve nem jönnék össze komoly kapcsolatra olyannal, akinek nem volt meg midnenki, akit csak akart (mert nekem is megvolt), így most már kiköthetünk egymás mellett.:)


egyidős vagyok a barátoddal egyébként.

2014. júl. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az enyém 29 éves, 1 éve vagyunk együtt és előttem kb. 50 csaja volt. ebben volt sok 1 éjszakás, rövidebb és hosszabb ideig tartó is, volt több nővel, próbált már mindent, menyasszonya is volt már (igaz, én is jártam már jegyben vkivel). Nekem is kicsit nehezen ment eleinte feldolgozni, mindig azt éreztem, hogy nem tudok már újat nyújtani neki, de ez nem igaz. Szeret és tudom, hogy sokkal jobbnak tart mint bármelyiket előttem.


És ahogy már előttem írták: tudom, hogy már kiélte magát, nem vágyik újra, másra stb. Így nyugodt lehetek, hogy nem fog kalandokba bocsátkozni. Erre gondolj. Jobb mintha szűz lenne, hisz akkor még ezután vágyna kipróbálni dolgokat.. Így már (ha szeret téged) akkor lenyugszik és megállapodik. Nekem így sikerült ezzel megbékélnem és már egyáltalán nem is bánom, sőt. Tudom, hogy velem tervezi az életét és ez az ami számít. Nem a múltja.

2014. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Miért? Ha beszélsz vele akkor csak 3 volt? Ha nem birod feldolgozni akkor miért jöttél össze vele egyáltalán? Ha meg csak most tudtad meg akkor miért vagy vele?
2014. júl. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nőj fel
2014. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha zavar minek jöttél vele össze? Vagy ha később derült ki, minek maradtál vele együtt?


Engem zavarna ha egy pasinak előttem 10+ csaja lett volna...szerintem sok, akárhány éves. Nem szeretem ha átmegy valaki a fél városon. Ilyen emberrel nem jöttem volna össze. Vagy ha később derül ki, szakítok.

2014. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekünk párommal pont az a baj hogy 2-3 kapcsolaton kívül nem volt más és kost tíz év után gondookoztunk el hogy talán mégsem választottunk jól. Nyilván más is okozhatta ezt viszont így ilyen fejjel tényleg azt látom, hogy jó ha egy férfinak sok kapcsolata volt megállapodás előtt. A féltékenység imponálhat is neki, de csak az elején. Később közétek állhat ezt mondják.
2014. júl. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!