Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Az a csaj allandoan a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a csaj allandoan a barátom körül legyeskedik, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Ket hete osszejottem egy fiúval (ex), es az egyik osztálytársam szerelmes bele. Ugy csinál, mintha barátkozni akarna vele, de nekem nagyon gyanús a viselkedése, es par barátja is szólt nekem, hogy csináljak mar valamit, mert nekik is gyanús a csaj. Tutira semmi esélye a barátomnál, ugyanis a lany 1. Banyarem. 2. Borzasztóan hulye viselkedése van, szerintünk (teljes mértékben Viccen kívül) fogyatékos lehet, vagy ilyesmi...


Nem az zavar, hogy “uramisten, mi lesz, ha elszereti tőlem”, de az nagyon irritál, ahogy mindig ott van körülötte, ölelgeti! a barátomat (szól neki, hogy ne csinalja mar, de a lányt ez nem érdekli), meg ilyenek..... Esetleg szóljak a barátomnak, hogy legyen “elovigyazatos”? Vagy magával a lánnyal kene beszélnem, hogy szálljon le róla?


Kosz a válaszokat, ekezetekert meg bocsánat!


2017. okt. 8. 18:19
 1/1 anonim válasza:
Szerintem a barátodnak szóljál, hogy téged ez zavar, ezt neki kéne lerendeznie a másik lánnyal négy szem közt.
2017. okt. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!