Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 18 éves sárc vagyok és van...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Assasins nexo kérdése:

18 éves sárc vagyok és van egy lány aki tetszik nagyon mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na szóval 18 vagyok a lány 17 és egyenlőre csak köszönni szoktam neki mert nem tudom hogy miről bedzéljek vele meg általában sosincs egyedűl.

Mindketten kolégisták vagyunk, még nem vot barátnőm és nem tudom mit tegyek?


2017. okt. 11. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Pedig ilyenkor a legkönnyebb beszéd témát kapni,hisz nem tudsz róla semmit. Az már problémás,ha sosincs egyedül,de ha ismersz valakit a csoportból,akkor könnyebben kezdeményezhetsz beszélgetést. Indulj ki egy közös dologból,pl suli,utánna meg érdeklődsz vele kapcsolatosan. Ha majd eléggé jóban lesztek,akkor beszélj meg vele egy találkozót s onnantól meg menni fog. Légy magabiztos. Ha nekem introvertált ként megy az ilyesmi,akkor neked gond nélkül menni fog.
2017. okt. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!