Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakított velem mert nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem mert nem feküdtünk le!?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

17 éves lány vagyok, a volt barátom 18. Egy hete szakítottunk, 3 hónapot jártunk. Teljesen összetörtem, mert nemrég kiderült, hogy a fő indok az volt, hogy nem feküdtem le vele. Én szűz vagyok, amit tudott, ő pedig régen nem az. A proboéma ott kezdődőtt, hogy kb. 3 hét után le akart feküdni velem, én pedig nem hagytam. Ezután nem volt semmi, de szó szerint semmi (olyan mintha a pettinget hírből sem ismerné), majd egyszer csak közölte velem, hogy vége. Teljesen magam alatt vagyok, nem tudom mit gondoljak az egészről.

17/l



2017. okt. 12. 05:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Ne szomorkodj! Az ilyen szex után lelépett volna rögtön. Örülj, hogy nem szexeltél vele.
2017. okt. 12. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
84%
Egy percig se bánd,igazi gyökér volt,csak dugni akart,ez elég egyértelmű,egyáltalán nem szeretett...
2017. okt. 12. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem örülj, hogy lelépett.Semmit nem vesztettél vele, sőt nyertél.Nem vagy kipipálva a listáján.
2017. okt. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Mekkora paraszt gyerek.. Tőle már csak jobbat találhatsz,olyat aki meg is fog becsülni !! Az exed meg csak egy jó numerát akart ,gondolom az első alkalom után ugyanígy leakasztott volna és mehetsz amerre látsz ..
2017. okt. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Ezek a mai 16-20 éves fiúk “páwagyerekek” elég gyenge eresztés mihaszna az összes! Persze akinek nem inge ne vegye magára! De azokból amiket olvasok és látok egyre nagyobb a szakadék érettség terén a fiúk és lányok között! A lányok sokkal érettebbek! Ezért nézegetik a jóval idősebb pasikat és a sok taigetoszszökevény meg hoppon marad és nem talál csajt! Na. Te is egy ilyen szerencsétlennel találkoztál.Az a jó hírem hogy rengeteg ilyen van. Vissza a sorkötelezettséget!
2017. okt. 12. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
78%
Örülj neki hogy már nem kell egy ilyen gyökérrel lenned.
2017. okt. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Az én barátnőmmel 2 és fél hónap után jutottunk annyira hogy megöleltük egymást ,még puszi sem volt ... És mégis ő szakitott velem , ugyhogy ne is busuld az ilyent ,mert ha tényleg igazán szeretett volna akkor nem szakitott volna ezért hanem becsült volna .... Az ilyenekkel ne is törödj ,kapsz majd olyat aki fog szeretni igazán és meg fog becsülni :) fel a fejjel :)
2017. okt. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Ne bánkódj, inkább örülj a szakítás tényének!

Csak skalpnak akart a csávó, eggyel többnek, 'aki megvolt', sőt kivételes skalpnak, akivel dicsekedni lehet 'gerincre vágtam egy szűz lányt is'!

2017. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Alapvetően egyetértek a többiekkel, a szex kettőn áll, és ha szeretitek egymást, akkor nem csak ezen múlik a kapcsolat.


Ugyanakkor a szex természetes igény és létfontosságú alkotóeleme egy párkapcsolatnak, különben miben más a barátságnál? :)


Fontos, hogy ne érezd kényszernek, nem kell lefeküdnöd senkivel, csak ha akarod. De érthető a srác is, jogos és érthető igény a részéről a szex, szóval ne gondold őt ezért rossznak.


Főleg egy 18 éves hormontúltengéses kamasztól nem túl életszerű elvárni, hogy legyen türelmes. De hát ilyen a kamaszszerelem: sok csalódás, hülyeség, hiba, bűn, tanulópénz.

2017. okt. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
81%
Olyan végett Soha Ne szomorkodj aki nem szomorkodik utánad, nem viszonozza az érzédeid, nem keresi a társaságod-nem érdekled őt..Az ilyen emberekre még rá nézni sem kell. És egyet értek a többiekkel, örülj hogy nem feküdtél le vele. A szakítása alapján Csak sexre kelledtél volna neki. Te pedig nem csak a sex kell.. Szóval alapból már problémás volt az ügy..
2017. okt. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!