Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy összeismerkedtem valakivel interneten keresztül.

Talán 2hete beszélhettünk,de már akkor is többet éreztünk egymás iránt a kelleténél, és megbeszéltük,hogy ameddig nem találkozunk,nem leszünk együtt mással.

Elmentem egy buliba,ahol történt egy csók egy másik emberrel.

Azóta nem mondtam el neki,most lesz lassan 2hónapja,hogy beszélünk,és a kapcsolatunk már szinte ott tart,hogy együtt vagyunk,úgy viselkedünk egymással. Lelkiismeret furdalásom van. De félek,hogy ezzel tönkreteszek mindent,ennyi idő után meg főleg nem esne jól neki. Mit tegyek?


2017. okt. 21. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el neki megfogja érteni...ha szeret megérti
2017. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néha az őszinteség elront dolgokat... ettől függetlenül én őszinteségpárti vagyok. Szóval én azt tanácsolom hogy mondd el neki. Reméljük megérti...
2017. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Csak ő eléggé allergiás ezekre a dolgokra,igaz nem voltunk együtt még,de mégis olyat tettem,amit ő nem. :/

Főleg távkapcsolat,talán így még nehezebb lesz neki ezekután bízni bennem.

Nagyon megbántam már,erőt veszek magamon,és elmondom neki.

2017. okt. 21. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!