Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Elmondjam a barátomnak még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátomnak még mielőtt megcsókolna?

Figyelt kérdés

Amikor kicsi voltam elég sok kellemetlen dolog történt velem. (Sokat elmondtam már neki)

Az unokatesóm (lány) régen erőszakkal megcsókolt, de nem mertem ellenkezni, mert akkor képes lett volna "megölni". Így is terrorban tartott. Időssebb is volt sokkal.


Undorítónak érzem magam ez miatt. Bár a barátom azt mondta, hogy bármi ami történt velem ugyan úgy fog szeretni, de NAGYON félek neki elmondani. Bele sem tudok kezdeni. A szemébe sem néznék egy darabig szerintem. De az még jobban fájna nekem, ha nem tudna róla.


Mit tennétek? Elmondanátok és hogyan?



2017. aug. 8. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Tessék? Azért tartod magad undorítónak, mert az unokatestvéred erőszakoskodott veled? Itt nem te vagy a gusztustalan, hanem ő. Erről tudnak egyáltalán a szüleid? Nem ártana beszélni róla valakinek, ezért most itt a jó alkalom, hogy ezt megtedd. Én úgy csinálnám, hogy kicsit komolyabb ábrázattal közölném vele, hogy üljünk le, mert beszélnünk kell egy fontos dologról. Kezdeném az elején, majd jönne minden magától. Ha a bartod nem egy sznob p#cs, akkor nem fog téged emiatt hibáztatni, vagy lenézni a jövőben. Az ilyen nem is barát. Egyébként, azt nem nagyon értem, hogy erről miért kéne feltétlenül beszámolni a párunknak... De mindegy. Sok szerencsét!
2017. aug. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló dolog történt (bár nem tartottak terrorban, és nem is öltek volna meg, csak egy félresikerült, piás éjszaka volt) és én is undorítónak tartom magam miatta, hiába nem én tehetek róla. Úgyhogy emiatt nem a kérdezőre kell furán nézni, nem az ember dönti el, hogy mit érez.

Ha a barátod ezt mondta, az jó jel. De ez egy külső szemlélő számára nem olyan nagy dolog, mint ahogy te átéled. Ha te tetted volna ezt az unokatesóddal, már más lenne a helyzet, de itt te vagy az áldozat, úgyhogy nincs miért elítélnie. Ő biztos komolyabb dologra gondolt egyébként.

Tehát ha attól félsz, hogy ő hogyan reagálna, akkor ne tedd.

Úgy mondd el neki, ahogy a többi kellemetlen dolgot is. Kezdj bele, és jönni fog magától.

2017. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon jól esnek a szavaitok. ❤ Mindenképp elmondom.
2017. aug. 8. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!