Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Tényleg szakítanom kellene?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szakítanom kellene? Kinőttük egymást?

Figyelt kérdés

Én végzős, ő kilencedikes volt, mikor összejöttünk.

Most vagyok első éves az egyetemen, ő meg ugye tizedikes.


És így az egyetemen teljesen más lányok vannak, komolyabbak, felnőttesebbek, mint a barátnőm. Továbbá sokan a barátaim közül is azzal cs*szegetnek, hogy miért nem dobom ki a kislányt valami komolyabb lányért.


És van is egy lány, nem történt semmi, de abszolút úgy látom, hogy lehetne nagyon sok minden is. /nem feltétlen szexre gondolok/


De ezek mellett imádom a barátnőmet is, csak nehéz, heti egy találkozás...


2017. okt. 21. 19:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kislányként a barátaim definiálják a barátnőmet, nem én.. :'D
2017. okt. 21. 19:15
 2/11 anonim ***** válasza:

figyelj haver:

fogj egy jegyzettömböt, és írd fel az érveidet mellette & ellene.

nem viccelek. utána jobban át fogod látni a dolgot. és mindent írj le ami fontos neked, akkor is ha baromság.


remélem segítettem :)

2017. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes barátaid vannak!
2017. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást akkor ne hallgass másokra. Szerintem az ő hozzáállásuk az undorító, dobd ki akit szeretsz csak mert fiatalabb.. Amúgy tényleg rossz lehet hogy nem láthatod akármikor de hidd el, valaki örülne ha hetente láthatná a barátnőjét :)
2017. okt. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a heti egy találkozás nehéz?tényleg ,komolyan??na az 5-6 heti találkozás az nehéz..de nem is ezen van alapvetően a hangsúly hanem ott hogy itt a gyk-s emberekre és az úgy nevezett "barátaidra" hagyod azt a komoly döntést hogy maradj e mellette vagy sem..ha ennyire bizonytalan vagy ezzel a kapcsolattal szemben ,akkor egyáltalán minek mentél bele ?..
2017. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
csak kíváncsi vagyok hogy más emberek mit gondolnak erről a szituációról :'D
2017. okt. 21. 19:54
 7/11 A kérdező kommentje:

ha annyira a barátaim befolyásolnak amennyire te érzékelteted hogy úgy van, utolsó, nem merülne fel semmi más a szakításon kívül.


köszi a válaszokat.

2017. okt. 21. 19:55
 8/11 anonim ***** válasza:
hát már nem azért de ha tényleg komolyan gondolnád a kapcsolatotokat akkor nem itt gyk-n érdeklődnél ,teljesen vadidegeneknek a véleményére várva xD
2017. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Olyan vicces mikor a kérdések alatt cseszik le a másikat hogy minek kellett ezt megkérdezni, erre van az oldal..na mindegy nem ez a lényeg 😄

Szerintem ha szereted nem kell semmi mással törődnöd, a távolság még erősítheti is a kapcsolatot, az pedig egyáltalán nem baj ha mást még vonzónak találsz, vagy néha kíváncsi vagy új dolgokra, attól még elkzteződtél, viszont ha ez a kíváncsiság és vonzódás tartós és erősödik akkor el kellene gondolkodnod. Lehet egy kis szabadságra is vágysz, ami az egyetemista élettel jár, de ezt te érzed. A lényeg hogy ne hallgass csak önmagadra és ne bánj meg semmit!

2017. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*elköteleződtél
2017. okt. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!