Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit jelent ha egy lány időt kér?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ha egy lány időt kér?

Figyelt kérdés
Az említett lánnyal nyár vége felé ismerkedtem meg. Több hónapnyi egymás kerülgetése és fölösleges időhúzás után végre a súlyos szavak, és tettek mezeére léptem, de ő mégis időt kért, hogy átgondolhassa. Nem volt neki elég neki az a sok hónap, hogy rájöjjön, mit szeretne?

2017. okt. 22. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti hogy pazarolja az idődet, leszarja hogy rá vársz.

Ennyiből az látszik nekem, hogy akar magának pasit, de te nem vagy neki elég jó, és nem tudja eldönteni hogy most olyan pasival legyen aki nem tetszik neki igazán vagy maradjon szingli, de inkább a szingliség felé hajlik.

Ez persze nem tudom mennyire jó elemzés, csak hirtelen a szövegből ez jött le nekem.

2017. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hölgyedzőről beszélünk akkor a játekosok kiúsznak a medence szélére és átbeszélik a következő támadás/védekezés taktikáját...


A viccet félretéve szerintem nem akar a lelkivilágodba gázolni egy nemmel pedig az egyszerűbb lenne. Aki szereti a másikat az nem kér időt és olyan sem létezik, hogy valaki racionális észérvek és gondolkodás eredményeként eldöntse, hogy szeret téged és vonzódik hozzád.


Kuka. Te is jobban jársz :)


21f

2017. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az "időt kér" a könyv szerint jelentheti azt, hogy nem tudja pontosan mit akar


a valóságban általában ez egy béna női próbálkozás arra, hogy gyorsan szétnéz a "piacon"... azaz ha időt kér, akkor ő már kutatja az utódodat, akit ha hirtelen nem talál, akkor ló nincs akkor szamár alapon visszajön hozzád


tehát ha bármelyik csaj időt akar kérni, akkor ott szakíts vele

én szerencsére nem dőltem be ilyeneknek, de volt olyan ismerősöm, akinek 4 éves kapcsolata ment így szét, hogy a csaj "időt kért", aztán egy hónap után jött volna vissza haveromhoz, aki tudta, hogy ez az időkérés alatt összebújt egyik ismerősével

2017. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam ilyet, még elég éretlen voltam... Időt kértem mert nem akartam megbántani az illetőt, kedveltem, de nem vonzódtam hozzá. Szóval hitegettem, de sehová nem vezetett. Szerintem, ha hónapok után sem tud egyenes választ adni, akkor nem érdemes foglalkozni vele. 18L
2017. okt. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!