Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Művész2002 kérdése:

Van egy lány aki nagyon tetszik és én is lány vagyok. Miket tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályomban aki bi és én is az vagyok. Hogyan tudnám meg mutatni hogy mennyire szeretem? Mit tegyek hogy tudja én most nem csak játszom vele hanem komolyan gondolom és szeretem?!
2017. okt. 24. 21:27
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha már végképp nem bírod, egyszer megvárod suli után, majd amikor egyedül van odamész, jó mélyen a szemébe nézel, és azt mondod, hogy már nem bírtad magadban tartani, el kellett mondanod, hogy szereted. Erre vagy azt mondja, hogy én is, vagy azt, hogy menj innen.

Ha még nincs erre szükség, akkor vegyél egy tábla csokit, vágj ki fehér kartonpapírból egy kis darabot amire ráírod a monogrammod, és rajzolsz rá egy szivet, vagy elhívod valahova, csomagold be, majd rakjad olyan helyre, ahol megtalálja. Lehetőleg légy ott, amikor megtalálja, majd menj oda és beszéljetek meg valami találkát.

Remélem segítettem

2017. okt. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!