Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Miért jöttök össze...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért jöttök össze olyan lánnyal aki igazából nem is tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Ha azok a lányok nem akarnak veletek járni akik nektek tetszenek, miért jöttök össze olyannal aki nem tetszik nektek? Menő dolog kihasználni aki szeret titeket? Vagy egy bizonyos kor után státuszszimbólum, hogy legyen barátnőtök? Vagy élvezitek átverni a lányokat? Vagy mi az oka ennek?

2017. okt. 29. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én még nem láttam olyan srácot aki összejött volna olyan lánnyal, aki nem tetszett nekik. De gondolom elkeseredettségükben jönnek össze a lánnyal.
2017. okt. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
neki*
2017. okt. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Volt hogy összejöttem olyan lánnyal, aki iránt fizikai vonzalmat nem éreztem, de lelkileg teljesen egy hullámhosszon voltunk. Nem azért tettem, mert nem volt más, lett volna bőven, de a külső kapcsolatban annyira jelentéktelen dolog, hogy a belsőt választottam. Ezzel nem tudom mi rosszat okozhat egy fiú egy lánynak, vagy mi ebben az átverés...
2017. okt. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Szóval az teljesen elfogadott, hogy valakinek lerombolják az önbizalmát azzal, hogy a fejéhez vágják, hogy ha külső alapján döntene, nem őt válsztaná? Hogy ezek után, ha tükörbe néz, egy rondaságot lát, nem egy fiatal lányt? Ez olyan nagyon helyénvaló?
2017. okt. 29. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Az már a saját nyomorod, ha nem tudsz örülni a felszínességtől mentes szeretetnek... ezért mást nem hibáztathatsz... szóval nem, nem helyénvaló, de ezt el lehet kerülni azzal, hogy nem vagy aberrált.
2017. okt. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szóval elfogadott dolog, hogy ha nincs ló, jó a szamár is? Aberrált vagyokazért, mert rosszul esik, hogy átvertek? Komolyan ezen azz oldalon tényleg nem érdemes kérdést feltenni, mert csak bántják az embert érte, normális választ meg nem kap.
2017. okt. 31. 11:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Adtam normális választ te sík, de erre a nyivákolásra mit vársz el? Még az együttérzés sem megy, mert árad az írásodból elméd mérhetetlen sötétsége.

Leírtam, hogy majdnemhogy lényegtelen a külső. Mikor összejöttem anno azzal a lánnyal, lettek volna más jelentkezők is... így volt "ló", de a "szamarat" választottam... komolyan nem értem azt, aki belsőd alapján választott téged.

2017. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod,hogy minden lány, aki nem tetszik a párjának örüljön neki, hogy más lányokat bámul az utcán, más lányokról ábrándozik, de azért vele jár, mert mondjuk pl. azok a lányok nem járnának vele? A kérdés nem azon kevesekről szólt, akiket nem érdkel a külső, hanem akiket érdekel, mégis olyanokkal jönnek össze, akik nem tetszenek nekik. Mint te írtad, neked lett volna olyan lány, aki bejött külsőre, de nem őt választottad. De az én kérdésem azoknak szólt, akikkel nem járnának az olyan lányok, akik bejönnek nekik, hogy mire jó, hogy kihasználják a többit.
2017. nov. 2. 00:40
 9/10 anonim ***** válasza:
Nincsenek ilyen fiúk, akik kihasználják a lányokat, miközben be sem jönnek nekik..
2017. nov. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

És azt én honnan szívjam ki, hogy másokat is megbámul az utcán? Szakíts az ilyenekkel ha ennyire zavar, neked gondolom egyszer sem téved rá másra a tekinteted.

Én ezt lezárom, mert már helyettem gondolkodsz, az meg sosem egészséges egy vitában. Szia.

2017. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!