Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek ha nagyon szeretem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nagyon szeretem a barátom, de nem jön be és nem kívánom?

Figyelt kérdés
2017. okt. 29. 17:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Szakíts
2017. okt. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Kifejthetnéd, hogy érted, hogy nem jön be, és nem kívánod. Hány évesek vagytok? Bár enélkül is leírhatom, hogyha nincs meg ez a vonzódás, leginkább csak barátok vagytok. Persze kialakulhat még.
2017. okt. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

A vonzalom az megvan, csak egyszerűen nem tetszik külsőre és ezért nem kívánom, és 17 évesek vagyunk mindketten.

Szakítani nem szeretnék vele, mivel nagyon szeretem és különleges számomra.

2017. okt. 29. 17:55
 4/18 anonim ***** válasza:

Nem igazán értelek..

Ha a vonzalom megvan az egyenlő azzal hogy kivánod..

Vagy rosszul fogalmazzad meg..!

2017. okt. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nekem a vonzalom nem feltétlenül testi vonzalom
2017. okt. 29. 18:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha nem testi vonzalom akkor meg nem szabadott volna vele összejönnöd.igy nincs semmi értelme a kapcsolatodnak
2017. okt. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

De van értelme, mivel nincs olyan ember akit ennyire tudnék szeretni. Szakítani egyáltalán nem akarok vele.

Ezért szeretném tudni, hogy mit tegyek?

2017. okt. 29. 18:21
 8/18 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha nincs testi vonzalom es nem is kivánod..- akkor nem lesz hosszú ez a kapcsolat. Ez akkor inkább egy szoros barátság..
2017. okt. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 tekissunyi válasza:
Egyetértek a 8. válaszolóval.
2017. okt. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen, tisztában vagyok vele, hogy ez így nem fog sokáig tartani. Abban reménykedem, hogy nagyobb lesz az elfogadóképességem, vagy ő fog változni, persze ezt nem kérem tőle.
2017. okt. 29. 18:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!