Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy a korkülönbség?

Figyelt kérdés

A lányom 16 éves és most van egy barátja, aki 21.

Még nem találkoztam a fiúval,nem hozta Haza, de a hallottak alapján rendes srácnak tűnik.

Szerintetek nem baj hogy 5 év korkülönbség van közöttük?


2017. okt. 30. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem.
2017. okt. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem probléma, ha a srác tényleg rendes, és nem akar sokkal többet a lánytól.
2017. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha többet akar, korai lenne még a lányomnak?
2017. okt. 30. 15:08
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 évesen jöttem össze egy 15 éves lánnyal. 17 volt, amikor lefeküdtünk -És nem, nem kúrtam férre!-, azóta már el is vettem feleségül és van egy 1 hónapos kislányunk is. :) Szóval én azt mondom, hogy van esély arra, hogy a pasinak nem csak szexre kell, hanem tényleg szereti a lányt!
2017. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A lányom elmondása szerint, amikor -beszéltünk a fiúrol azt mondta, hogy azt eszre venne ha "felre kurna" mert éjjel-nappal beszélgetnek.
2017. okt. 30. 15:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a lányodban vannak gátlások, tehát fél attól, hogy fájni fog, vérezni fog, meg fél, hogy teherbe esik, akkor bizony még nagyon korai.
2017. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A lányom nem az aki,akárkivel agyba megy. Szerencsére nagyon jó magatartású, kisebb vitáink vannak csak, ami normális.

Azt mondta, hogy ezt meg egy fiú iránt sem erezte és bizony ő felkészült rá hogy neki adja magát.

2017. okt. 30. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj, és az sem baj, ha esetleg lefekszenek.


Ha a srác valóban szereti a lányodat, akkor várni fog rá (jó, nyilván nem éveket).

Rám is várt az exem, míg szűz voltam, szóval... pettingelni valszeg fognak, de ha lekszenek sincs benne semmi.


Nyilván fájdalmas, de érzelmileg jó élmény lesz a gyerekednek, hisz a fiú "rendes srác". De ismerjétek meg :)


28n

2017. okt. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 fruzsikaaaaaa válasza:
100%
Nagyszüleim között 14 év korkülönbség van nem gáz.
2017. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!