Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Se veled, se nélküled kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Se veled, se nélküled kapcsolatra mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Ugyebár legtöbbször az ilyen kapcsolatoknál csak a sexuális vonzalom van meg, de semmi más. Na az én esetemben pont fordítva van. Amikor chatelünk, vagy telefonon beszélünk, mindig úgy érzem, hogy tényleg életem szerelme van a vonalban, de amikor összefutunk, akkor ez az érzés sokkal inkább alább hagy. Nem azért, mert nem szép,vagy ilyesmi, hanem szerintem sokkal inkább a korkülömbség fog engem vissza, ami a mi esetünkben csak 3 év. Tudom, ez egyáltalán nem kéne hogy zavaró tényező legyen, de itt mégis annak érzem, mert még nagyon fiatalok vagyunk, és itt még az évek nem mosódnak annyira össze. Ő 14, én 17 éves vagyok.

2017. okt. 15. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nem se veled, se nélküled kapcsolat, ez két bizonytalan ember kapcsolata. Szinte biztos, hogy nem vagy szerelmes. A szerelmes ember nem kételkedik. Tök mindegy,hogy a korkülönbség vagy nem a korkülönbség az oka.

Annak az oka, hogy együtt vagytok, hogy senki se meri kimondani,hogy ez így nem jó. ÉS nem valószínű,hogy jobb lesz. TÚl fiatalok vagytok, megeshet, hogy a 14 éves fél még éretlen egy kapcslathoz, ez a 3 év ebben a korban nagyon sok.

2017. okt. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Pár részletet kihagytam, ami lehet kicsit változtat a dolgokon:

#1 Még nem is jöttünk össze

#2 Én vagyok a fiú (17) ő a lány (14)

#3 Ha ő rajta múlna, már rég együtt lennénk.

#4 Azért írtam se veled, se nélkülednek, mert a hiányát sokszor érzem, fantáziálok róla, álmodok vele, érzem magamban azt a bizonyos érzést, haépp rá gondolok stb., de közben meg érzem, hogy kettőnk komolyabb kapcsolata nem biztos, hogy jól sülne el

2017. okt. 15. 14:22
 3/7 anonim ***** válasza:
#2: Sokkal könnyebb dolgod van, míg nem jöttök össze,mert így könnyebb visszautasítani. Ha azt érzed, hogy semmi jó nem sülne ki belőle, akkor hagyd. Ellenérzéssel nem jó kapcsolatot elkezdeni, mert tudjuk mi lesz belőle. Még talán kapcsolatnak sem lehetne nevezni.
2017. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze könnyebb még visszalépni, de nem lenne szívem hozzá, hogy megmondjam neki, hogy inkább hanyagoljuk a témát, mert tudom, hogy mennyire szeret, és hogy milyen érzékeny típus. Ráadásul nekem is csak roszabb lesz, ha még távolabbra taszítom magamtól.
2017. okt. 15. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

#4: Nem lenne szíved? Akkor? Inkább hazudsz neki? Úgysem fogod a végtelenségig bírni és ezt minél tovább csinálod, annál nehezebb lesz ,de a vége ugyan az lesz.

Durván hangzik, de te ne azzal törődj, őrá milyen hatással lesz. Az az ő dolga. Feldolgozza szépen, mert az életben ennél csak nagyobb pofonokat fog kapni.

Ne álltasd ezt a lányt, mert ez már-már átmegy szemétkedésbe. Gyakorlatilag nem akarsz semmit, de azért álltatod, nem mondod el neki. Ebből semmi nem lesz, és minél tvoább húzod a semmit, annál rosszabb lesz.

2017. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire nem érted az egészet? Nem akarok itt veled vitatkozni, de te az egésznek csak azt az oldalát nézed, amire rá tudod vágni hogy "hagyd ott a p*csába". Ha meg tènyleg hagynám miben lenne jobb? Utána ő is szarul érezné magát, és én is. Ez aztán a megoldás...
2017. okt. 15. 18:55
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, xarul éreznétek magatokat, aztán elmúlna. És? Ezt idáig mindenki túlélte.

Én kínáltam megoldást, nem kell elfogadnod. Most éppen szivatod magadat is meg őt is, és ez csak rosszabb lesz. Csináld. Mindenki a saját maga bőrén tapasztalja meg a dolgokat.

2017. okt. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!