Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek milyen az ideális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen az ideális korkülömbség tiniknél egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Tudom rengeteg ilyen kerdés van..és most én nem olyan válaszokra lennék kíváncsi hogy változó meg higy mindenkinél más hanem a ti saját véleményetekre! Válaszotokat előre is köszi!

2017. szept. 14. 21:36
 1/5 anonim válasza:
3-4 legalább is nekem
2017. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ez az én véleményem. Van olyan 14 éves lány, aki abszolút nem néz ki annyinak, simán lehetne 18 is, és van olyan 18 éves lány, aki olyan, mint egy 13 éves.
2017. szept. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a '16 év alatt nem kéne párkapcsolat egy tininek' az ideális. Onnantól felfelé már csináljanak, amit akarnak.
2017. szept. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minél idősebbek vagytok, annál inkább lehet nagyobb a korkülömbség, mert akkorra már kezdenek egybemosódni az évek. Pl. Egy 17 éves szerintem nem jönne össze egy 14 évessel, de egy 20 éves már összejönne egy 17 évessel. A külömbség ugyan annyu csak kevésbé zavaró
2017. szept. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as miert kell a parkapcsolatot korhoz kotni? Ne legyel mar ennyire alszent, te is biztos vonzodtal 16 eves korod alatt is a masik(vagy ugyanahoz a) nemhez. Ha nem akk valami nem stimmel veled. Az igaz h 16 eves kor alatt nem kell szexelni, de a parkapcsolat nem csak arrol szol. Szvl igenis lehetsz egyutt valakivel akk is ha meg nem toltotted be a 16ot. Az idealis korkulonbseg amugy szerintem 2-5. Es a 4-esnek reszben igaza van, mert tenyleg kesobb lehet tobb a korkulonbseg, de attol fuggoen siman osszejon egy 14 eves egy 17 evessel.
2018. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!