Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Vége lett az első kapcsolatokn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége lett az első kapcsolatoknak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja szakított velem, ő volt az első barátom. Egyszerűen fogalmam sincs mit kellene tennem. Borzasztóan hiányzik. Ahányszor eszembe jut nem tudom visszatartani a sírást. A legrosszabb az egészben az, hogy fogalmam sincs, hogy miért. Hozzám sem szól. Az üzenetekre sem válaszol. Mikor élőben lát(évfolyamtársak vagyunk), és azt hiszi hogy nem látom, figyel. Csak néz, semmi grimasz, csak elmélyült tekinttel figyel. Fogalmam sincs mit kezdjek ezzel a helyzettel. Az igazság az, hogy csak abban vagyok biztos hogy fáj, de nagyon. Volt már valaki hasonl9 szituációban? Szerintetek mit kellene tennem?

2017. okt. 30. 20:06
 1/7 A kérdező kommentje:

*kapcsolatomnak

*hasonló

(Bocsánat, telefonról írok)

2017. okt. 30. 20:08
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Sose voltam még hasonló szituációban, és így lehet könnyű ezt mondani, de próbálj meg túllépni rajta.😐 Ha ilyen bunkó, hogy nem tisztel meg azzal, hogy elmondja a szakítás okát..és neked kell üzeneteket irogatni, hogy most mi a franc van... szégyellje magát komolyan..Nem ismerem, és csak a leirtak alapján tudok véleményt mondani, de eléggé éretlen lehet, ha hagyja h egy nő szenvedjen.

Én a helyedbe megpróbálnék erősnek látszódni előtte, hogy igen is, nem érdekel ha "leszar" engem, nekem ezzel nem tud fájdalmat okozni.

16L

2017. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!

Az igazság az, hogy próbálok erősnek látszani, de mikor meglátom, nem hiszem hogy megy :(

Egyébként a közeli barátaim is hasonló dolgokat mondtak mint te, úgyhogy kezdem elhinni. De alig fér a fejembe, hogy Ő ilyen bunkó és tiszteletlen lenne. Tényleg fogalmam sincs mit csinálhattam rosszul, de ezek szerint valamit elcsesztem.

2017. okt. 30. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Hát én fiú vagyok, és nem egy kapcsolat volt hanem bizalmi viszony, és hasonlóan éreztem magam. Bár én a fájdalmat inkább a bánatra, és aaz átvertség érzetre cserélném le. Tudom nehéz, de ha nem hajlandó megbeszélni a dolgokat, lépj tovább rajta. És ne azzal, hogy próbálsz több embert beszippantani magad körül, hanem légy a barátaiddal. Próbálj meg boldog lenni magadtól, mert nélküle is tudsz az lenni.

Én is minden nap gondolok az egy évvel ezelőtti nyaramra. de már elfogadtam, hogy az a múlt, hogy nem lehet változtatni azon. Pár napja pedig újra elkezdtem beszélgetni a lánnyal, ő viszont még mindig az akkori haragjában él, és azért nem akar beszélgetni velem. Ne élj a múltban, csak a jelen és a jövő számít.

2017. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

Ne írogass neki, hagyd békén.


Fogadd el, hogy nem kellesz neki, bár azért valami indokot mondhatott volna.

De mivel annyi gerinc nem volt benne, így lényegében tök mindegy, mert nem tisztel semennyire sem, olyannal pedig minek szóba állni.


Barátnőzz, mozizz, zenélj, énekelj, írj, vagy sportolj, kösd le magad, és hidd el, enyhülni fog a fájdalom.


Nekem fél évbe telt, mire újból elkezdtem ismerkedni férfival, de a kedvesem pl. 10 éve nem heverte ki az első exét, aki szintúgy semmit nem mondva faképnél hagyta. Ő máig nem érti, mit hibázott, és miért nem tisztelték meg annyira, hogy három indokot mondjanak neki anno.


28n

2017. okt. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Minél több időt szánok más dolgokra, de sajnos még így is elég gyakran eszembe jut, és hiányzik.

2017. nov. 2. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem első kapcsolatomnak úgy lett vége hogy két hónapig mással sz*xelt előtte a barátnőm aztán az utcán láttam meg az új pasijával.. itt még ő kiabált velem idézem " mit hittél évekig gyászollak??? "

" ne fogjál meg ne nyúlj hozzám"


ezután a pénzemet is szépen megvámolta, és még a kocsimon is élősködött ( pontosabban a lebukás előtt)


utána meg röhögve sétálgatott mindennap az új párjával


sőt!! a legszebb...


mással aludt egy ismerősével.. szóltam neki hogy NEM teheti mert velem jár.. erre még ő kiabált..

másnap meg hívott hogy vigyem haza a valagát mert lekéste a buszt..


meséljek még??


egy gusztustalan világba...


egy gerinctelen világba minek legyél gerinces???? egy igazi féreg legyél te is és akit lehet használj ki.. a lényeg bárki szívét össszetörheted de a tiédet ne törjék.. taposs el mindenkit tapos el!!

2017. nov. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!