Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ebből még lehet valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből még lehet valami?

Figyelt kérdés

Tavaly november megismertem valakit , decemberben összejöttünk , imádtuk egymást . Felvételiztem éppen , szóval sokat stresszeltem , emiatt hisztis voltam , sokat veszekedtünk (viszont ennek ellenére a kapcsolat jól működött ) . Május végén szakított velem , megegyeztünk , hogy barátok maradunk . 2 héttel a szakítás után találkoztunk hétvégén . Smároltunk , csókolóztunk (szeretkeztünk) , akkor megegyeztünk , hogy akkor legyünk barátok extrákkal . Egy hónappal szakítás után úgy döntöttünk , hogy titkos kapcsolatba kezdünk , de nem olyan mindennapiba , hanem elköteleződés nélkülibe ( ha bármelyikünk megismerkedik egy barát/barátnő jelölttel , akkor abbahagyjuk ) . Ez remekül ment egészen szeptember végéig , amikor ezt a titkos kapcsolatot felfüggesztettem , mert megismertem valakit , akivel össze is jöttünk . Egy hétig tartott a dolog , közben exemnek is lett valakije , akivel 2 hétig voltak együtt . Miután ők is szakítottak , folytatódott ez a titkos kapcsolat féleség , viszont bizonyos körökben már nem volt titkos . Mikor nála alszok és kimegyünk a haverjaival kocsmába , ott még józanul is felvállal , ha eltűnök a mosdóban negyedórákra , akkor megkeres , hogy jól vagyok-e , haza fele ha vacogok odaadja a kabátját , megcsókol mások előtt , magához ölel . Egy szóval szeret ( nem szerelemmel , én se vagyok szerelmes belé , csak...szeretjük egymást ) . Mostanában ez egyre jobban piszkálja az agyamat . Beszéltem vele is erről . Azt mondta , hogy nem akar még egyszer összejönni , mert nem akarja , hogy megint ne működjön . Viszont (amit nem értek ) , meg akar csókolni , mert nem tudja megállni , plusz a nem rég felsoroltakat se (ahogy én se tudom megállni ) , és ezek mellé még jön a törődés és szeretet még ezer apróbb jele . Ezer okunk van együtt lenni , de neki van egy , hogy ne , és ezt nem értem .

Én:15L

Ő: 20F

Válaszokat előre is köszönöm :)



2017. nov. 2. 15:35
 1/1 anonim válasza:
Először is szerintem még fiatal vagy ahhoz hogy egy 20!!!! Éves sráccal legyél 15!!! Évesen. Viszont szerintem hiába vállal fel valakik előtt attól ti még valójában nem vagytok együtt mármint persze tudom nehéz elengedni a másikat viszont azért az ami most van se neked se neki nem lesz jó hosszú távon szóval én ezt a kapcsolatot vagy nevezzük ahogy akarod abba hagynám de ez csak az én véleményem😌
2017. nov. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!