Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet ebből még valami mert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami mert nem akarom hogy vége legyen?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm aki a legjobb barátnom is egyben!Kint élnek Ausztriában és elég sokszor szokott hazajönni..Magával szokta hozni a legjobb barátnőjét akivel az utóbbi időben elég jóban lettünk és pár hete mikor itthon voltam elmondtam neki az érzéseim mivel nekem bejött a lány az elmondást követően másnap már mentek haza de viszont az előző este nagyon jól eltelt..Szinte naponta szoktunk skypolni csak igy az utóbi napokban nem igazán érzek semmit, de mikor visszamentek elég szar kedvü voltam pár hétig most 3 hét mulva jönnek haza ujra akkor sokáig 2 hónapot itthon lesznek..Szerintetek lehet ebből még szerelem??? Mert még soha nem voltam az..De viszont ha nézem a képét vagy Videóchatelünk akkor nyugott vagyok és jólérzem magam! És én akarom ezt a lányt csak ez az érzéketlenség nagyon elbizonytalanit.. 17/F

2017. júl. 9. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak fellángolás?
2017. júl. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyan olyanok vagyunk csak megörlyít hogy nincs velem és nemtudom mit érzek..
2017. júl. 9. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!