Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk ti mit gondoltok az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit gondoltok az illető szemelyről mikor meglátjátok a meztelen testét? Légyen itt szóról kicsit dundibb lányról Zavarnak a plusz kilók? Ilyenkor mit éreztek?

Figyelt kérdés

Igazából úgy minden apró véleményre kíváncsi vagyok szűz vagyok tehát érdekel hogy mit éreztek olyankor mikor először hatoltok be a lánynak vagy mikor előre meglátjátok a meztelen testét

Felmerül bennetek a kérdes hogy "szűz..megdugom meg par hónapig együtt leszek vele majd elhagyom" erre bármelyik fiú képes szerintem..ti hogy vagytok ezzel a gondolattal?



2017. nov. 3. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én igaz, még nem láttam meztelen lány tested, ami ducibb. De azt gondolnám róla, megnézném az arcát. És abból, látnám milyen a személyisége, ha aranyos, kedves, megértő, akkor nem lenne bajom vele, ha mesztelen, meg amúgy se. Amúgy azt gondolnám, hogy egy test. 16/F Írj privátot, ha kellene valami tanács.
2017. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És az a kérdés, nem merül fel bennem.
2017. nov. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A plusz kilók nem zavarnak.
2017. nov. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Először úgyis ki kéne ismerjem,hogy meztelenül lássam.

Gondolom nem dobod magad oda a legelső fiúnak(vagy igen!?)

Ha szépen oszlik le rajta akkor semmi gond nincs vele,ha akkor hasa van,hogy pimpogzni lehet rajta,akkor már nem igazán visz rá a lélek.

Amikor megláttam az első meztelen testet az a volt baránőmé volt,imdátam őt szóval gyönyörűnek tartotam,rajta is volt kis felesleg de túlságosan szerettem ahhoz,hogy ezt számítsáon,amikor behatoltam,ahogy te írtad jó érzés volt,hisz olyannal csináltam akit szerettem nem egy kis kaland volt.

Ha szeretem akkor nyilván nem fogom otthagyni pár hónap után és ha eszed van,akkor te se fekszel le senkivel pár hónap alatt,ennyi idő kéne,hogy ki ismerj valaki kb 40%-ba,szóval hallgass rám,ne add oda olyannak ezt aki nem méltó rá.

2017. nov. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!