Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet komoly kapcsolat egy 16...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet komoly kapcsolat egy 16 éves lány és egy 21 éves fiú között?

Figyelt kérdés
2017. nov. 4. 16:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze. 16/l
2017. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Abban az esetben igen, ha a fiatalabbik személy jóval érettebb a koránál.
2017. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A hangsúly az Érettségen van! Ha a 16 éves lány egyenrangú tud lenni egy 21 évessel,akkor igen,bár én erre nem sok esélyt látok. Fordítva, 21 évesen 16 éves szinten lenni gyakorlatilag kizárja a komoly kapcsolatot,mert ahhoz kell egy bizonyos érettség,rátermettség.
2017. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Elég érettnek gondolom magam hozza:)

Köszönöm szépen

2017. nov. 4. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet.
2017. nov. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha érettebb vagy, akkor simán.


Osztálytársam (15 vagy 16 éves) azt mondta, hogy 19 évnél fiatalabb fiúval nem jönne össze, mert ő mindig idősebbek társaságában volt és számára a vele egyidősek éretlenek, nem értik meg egymást.

Mondjuk őt sokszor idősebbnek is nézik, viselkedésre is felnőttesebb. :DD

2017. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4: Az egy dolog,hogy te mit gondolsz, az meg egy másik, hogy ő mit. Szerintem egy 5 évet ebben a korban nem igazán lehet ugrani. Egy 21 éves elvileg már felnőtt, dolgozik és/vagy tanul, egyszerűen 5 év alatt annyival több inger érte, ami őhozzá hozzá tesz, hozzád meg még nem. Én majdnem annyi vagyok, mint ez a fiú, de el nem tudnám képzelni, mit tudnék kezdeni egy 16 éves lánnyal.

Mit tud nyújtani? Szexet (?). Azt más is.

2017. nov. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Minden lány értettnek gondolja magát csak aztán kiderül hogy a nagy büdös lófaszt!
2017. nov. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehet. Én 18 vagyok a párom 23, de mi már 4 éve együtt vagyunk. Először mindenki azt mondta, a korkülönbség miatt nem lesz hosszú távú, ne számítsunk sok jóra. De azóta is minden szuper, nagyon jól megvagyunk. Tehát a mi példánkból is mondom, lehet belőle komoly kapcsolat, ha szeretitek egymást és mindketten komolyan gondoljátok :)
2017. nov. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elméletben simán lehet, gyakorlatban meg csak te tudhatod, hogy milyen a srác. Meg hogy hogy álltok egymashoz.
2017. nov. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!