Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 15 évesen szerintetek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 évesen szerintetek már lehet párkapcsolatban lenni? Jöhet vélemény, tapasztalat, kifogások, kritika. mindenre kíváncsi vagyok.

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17%

Nem. Még éretlen vagy hozzá.


Miért?

Mert ilyen kérdést teszel fel.

2017. nov. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek bővebben, hogy miért éretlen ez a kérdés?
2017. nov. 4. 20:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, igen lehet. Én igaz, nem élek, de alakulóban van. És ha logikusan nézzük, van egy normális személy aki akar párkapcsolatot, normálisat. Akkor van másik is. 16/F Privátba tudok segíteni. :)
2017. nov. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tanácsot adni+
2017. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért, mert aki készen áll az eltudja dönteni magáról. Tetszik neki valaki, közeledik hozzá aztán vagy lesz valami, vagy nem.
2017. nov. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy rólam alkoss személyi képet. Egyáltalán mibol gondolod, hogy rólam van szó?
2017. nov. 4. 21:36
 7/12 Menő manó43 ***** válasza:
100%
Persze hogy lehet. Bár ez szerintem nem kor függő, inkább az érettségen múlik, de szerintem 15 évesen már elég érett lehet az ember egy párkapcsolathoz.
2017. nov. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én ex csajom 15 évesen több ésszel bírt mint 20 évesen... neki utána ment el az esze


egyénfüggő, de inkább várj még

2017. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tizenhat éves voltam az első kapcsolatom kezdetekor, szerintem be volt nőve a fejem lágya, két évet tartott. Legjobb barátom viszont hetente váltogatta gyerekesen a lányokat. Egyénfüggő.
2017. nov. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Nem kell ilyenkor még orrba-szájba kefélni :D de miért ne lehetne szerelmesnek lenni, együtt járni, jól érezni magatokat? Szerintem szép dolog!
2017. nov. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!