Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mely amatőr írói oldalakat...

Mely amatőr írói oldalakat ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nagyjából tudom, mik vannak(Karcolat, Merengő... stb.), viszont saját tapasztalatokra lennék kíváncsi. Amit várok(bár tudom, hogy ennek a fele csak álom):

1. Építőjellegű kritikát lehessen kapni, hogy legyen lehetőségem fejlődni.

2. Saját világú történetekkel foglalkozzon főként vagy csak és kizárólag.

3. Ne csak pár tucat aktív felhasználó legyen.



#tanácsok #írás #regény #tapasztalat #saját világú #amatőr írói oldalak #építőjellegű kritika
2016. nov. 21. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
karcolat.hu
2016. nov. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam a Karcolat feltöltési szabályzatát, és azt írják, hogy novellát meg cikket lehet megjelentetni, verset, fanfiction-t nem. De ami nekem lényeges lenne, az pont kimaradt: a saját világú regény. Most akkor azzal mi van?
2016. nov. 21. 20:01
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a választ, de azért egy weboldal nevének odadobásánál többet vártam. Nem véletlenül kértem saját tapasztalatokat.
2016. nov. 21. 20:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat, közben látom, hogy regényekkel nem foglalkoznak. Akkor a Karcolat kilőve... más esetleg?
2016. nov. 21. 20:08
 5/5 Gazell ***** válasza:
100%
Wattpad. Bármilyen témában írhatsz (egy kis reklám: Kérhetsz borítót, ha nem tudsz csinálni) Jó a közösség, sok aktív felhasználó van. Ha regisztrálnál, mindenképp írj és bejelöllek. (Lizziebethp vagyok(
2017. jan. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!