Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » úgy érzem a párom megcsal mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

úgy érzem a párom megcsal mit tegyek? 17/L

Figyelt kérdés

2017. nov. 4. 22:01
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
54%
Csald vissza
2017. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Írj a tini párkapcsolatokba.
2017. nov. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
oda akartam csak félreolvastam mert nagyon fáradt vagyok és dühös,szomorú csak arra figyeltem hogy kapcsolatok az eleje elhomályosult
2017. nov. 4. 22:04
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne érzésekre alapozz. Gondolkodj, nézz utána. Ha kiderül, hogy megtette, akkor dobd a pasast.


De neked is leírom, hogy ez a "Felnőtt párkapcsolatok" kategória, ennek a kérdésnek - és neked sem - nem itt lenne a helye. Ha nem írtad volna ki az életkorod, akkor is tudhattuk volna, hogy kb. hány évesé a kérdés...

2017. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
amugy mért nem mindeggy mindjárt ugyis 18 vagyok pár hát nap
2017. nov. 4. 22:08
 6/25 Heart of Darkness válasza:
100%
Mondjuk írhattál volna pár sort, hogy miért érzed így.
2017. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindegy. A gondolkodásod és a helyesírásod alapján felesleges lesz a 18-ast kiolvasni a személyidből, mert nem vagy azon a szinte (max 14-15 évesnek tűnsz)
2017. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
18%

1. A legtöbb felnőtt ismeri a helyesírást! A mondatokat nagy kezdőbetűvel írjuk, használunk mondatközi jeleket, például vesszőt, mondatok végét pedig ponttal zárjuk.

2. Ha már felnőttnek érzed magad, akkor tanulj meg olvasni is!

3. Ha felnőttnek érzed magad, akkor használd az agyad is! Még is mit tegyél kislány, ha tudod, hogy megcsaltak?

Nyugi, nem orálisan kell őt kielégítenek, a szádat másra használd! Pl. mondd meg neki, hogy vége a kapcsoaltnak!

2017. nov. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
* javítás: kapcsolatnak
2017. nov. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

1.nem mindegy nektek,hogy teszek e vesszőt vagy pontot a monat végére?

2.egyátalán nem azt kértem,hogy a helyesírásommal cikizzetek

3.az volt a kérdés hogy mit tegyek?!

és nem hinném,hogy ti is mindig jól géppelnétek,ha szomorúak vagytok és,ha gyorsan akartok irni

ezen gondolkozzatok el!

2017. nov. 4. 22:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!