Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Úgy érzem megcsal a Férjem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem megcsal a Férjem. Hogy derítsem ki?

Figyelt kérdés
Anyósomék betegek,hozzájuk jár minden másnap.3 műszakban dolgozik. Van egy 5 hónapos picink. 4 éve vagyunk együtt. Kb.2 Hetente szexelünk. Olyan,mintha nem is kívánna,tereli a témát. Azt mondja,hogy fáradt,meg majd holnap stb.. Eléggé elhanyagoltnak érzem magam,mondtam is neki,rákérdeztem megcsal e,de azt mondta,hogy higgyem el,hogy csak fáradt. 28 évesen azért több szexet igényel egy férfi,nem?
2016. máj. 20. 14:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
30%
Pontosan,megcsal
2016. máj. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
61%

Nézd nem mindenki igényel ugyanannyi szexet. 5 hónapja született a kisbabátok, most ő dolgozik egyedül amíg te otthon vagy a kicsivel (igen nagy munka egy kisgyerekkel lenni). Dolgoztál már 3 műszakban? Iszonyat bekavar az embernek. Amikor az én párom dolgozott így, akkor ő se nagyon kívánta a szexet. Ha reggel megy, korán alszik, ha délutános én alszok és fáradt ő is, az éjszakás műszakokról ne is beszéljünk. Menj el vele az anyósodékhoz.

Szerintem nincs félrelépés a dologban.

2016. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hivd fel az anyosodekat amikor azt mondja,hogy oda megy es te ugy erzed hogy nem ott van. Arrol nem tudok nyilatkozni ,hogy mennyi szexet igenyel egy annyi idos ferfi mert fiatalabb vagyok,de en tobbet igenyleg lenyegesen mint kethetente 1.
2016. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
37%
szinte biztos, hogy megcsal
2016. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki rögtön elítéli a pasit. Kérdem én az ítélkezők között dolgozott már valaki 3 műszakban mellette ápolja a szüleit és még a családjával is van? Alapból a 3 műszak kegyetlen főleg ha olyan dolgot csinál ami nehezebb...

Továbbra is fenntartom a véleményem miszerint tényleg csak fáradt lehet.

2016. máj. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
82%

Na de mielőtt itt belelovalod magad hogy biztos megcsal, mert ezt mondják egyesek, inkább járj utána, ahogy fentebb írták... Hívd fel az anyóst valami hülye ürüggyel amikor úgy érzed most biztos nincs ott a férjed, és rögtön kiderül. Ha hazaér és azt mondja ott volt, akkor nagyon nagy az esélye, hogy megcsal.

Ha tényleg ott volt, kimeríti a munka és nincs kedve a szexhez ami teljesen érthető dolog.


Én is minden nap akarok szexelni amikor egész nap otthon vagyok. De amikor 12 óráztam 4 napot egyhuzamban és volt, hogy 4 órát aludtam örültem hogy élek, kívánta a halál a szexet

2016. máj. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
56%
Betegek a szulei es van egy 5 honapos gyereke, egy hulye feleseggel. Kinek ne csokkenne le igy a libidoja?
2016. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Sokkak valószínűbb, hogy a gyerek születése utáni krízist élitek, amikor újra kell értelmezni a kapcsolaton belüli szerepeket. És nem feltétlenül a szexszel kell kezdeni...
2016. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiszem, hogy megcsal.


A kétheti alkalom viszont elég gyenge. Próbáld meg feldobni a dolgokat, nem kell mindig az ágyban párnák között...ugyanakkor gondolj bele...három műszak...beteg szülők...öt hónapos sírógép (bocsi)...simán lehet fáradt.

2016. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem se csal meg. Csak simán fáradt vagy nem kíván.
2016. máj. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!