Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogy a legkönnyebb fent...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy a legkönnyebb fent tartani egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Igen,igen..őszinteség,stb. De én ötleteket várok,arra,hogy így se legyen unalmas a kapcsolatunk.

Lassan három éve,hogy együtt vagyunk. A barátom ő 21 éves és pedig 17. (ezzel kapcsolatosan nem érdekelnek a kritikák!!)Egy évre elkellet utazni.Tudom,hogy ő is nagyon szeret és én is őt,de 1 év hosszú idő,így félek hogy elveszítem őt! Segítsetek!



2017. nov. 5. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Webkamera. Látogatás nem merülhet fel?
2017. nov. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%

Nem tudom, titeket mi érdekel, vagy miket szoktatok csinálni, de azért leírom, mi hogyan vészeljük át.

Én 18 éves vagyok, a barátom 24, és lassan 3 éve vagyunk távkapcsolatban.


Egyébként nagyon kreatívan ki lehet használni az internetet. :)

Amiket mi szoktunk csinálni:

Telefonálunk persze, de inkább a Skype, az a kamera miatt jobb. Néha így együtt főzzük ugyanazt (barátom szakács), Skype, kamera, megoldható, vicces. :) Skype közben multis játékokkal játszunk (mostanában APB Reloaded), vagy Honfoglalózunk. Szintén Skype közben volt már olyan, hogy egyikünk ment valahova (pl boltba, vagy kutyát sétáltatni), közben ment a Skype, amelyikünk ment valamerre, bekapcsolta a kamerát, vette az utat, a másikunk meg nézte, vagy volt, hogy egyszer Google Maps-on utcaképpel mentem vele. :D

Szoktunk videókat, filmeket is nézni együtt, egyszerre elindítjuk, közben pedig írunk egymásnak Messengeren. :)

Van egy nagyon jó program, TeamViewer a neve, össze tudjátok kötni vele egymás gépét, és ketten tudtok egyikőtök gépét irányítani, így szoktunk mi pl olvasgatni, zenét hallgatni, vagy ha bírta a gép, akkor játszunk valamit. :D


Ezen kívül pedig nagyon összeegyeztetjük a mindennapjainkat, ha tudunk, egyszerre megyünk aludni, egyszerre kelünk fel, egyszerre fürdünk, és amikor csak lehet (akár otthon, akár suliban, munkahelyen), írunk egymásnak, ebből kifolyólag elég sokat ülünk a gép előtt, vagy hozzá van nőve a teló a kezünkhöz, de tényleg, folyamatosan írunk egymásnak, és mindent megosztunk a másikkal, mindig van téma. Ha pedig egyikünk nem tud írni, a másik akkor is ír valamit. :)

2017. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy szokott lenni olyan is, hogy pl én rajzolok, vagy a barátom elmegy biciklizni (gyönyörű helyen lakik, hegyek, Duna, imádom nézni), és arról videót csinálunk. Én felveszem ahogy rajzolok (általában gépen), és felgyorsítva elküldöm neki, ő ugyanígy levideózza az utat, felgyorsítva küldi nekem. :)
2017. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!