Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Bizonytalan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bizonytalan távkapcsolatot vagy egy esélyt válasszak mással?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 2 éve vagyunk együtt a barátommal. Fél éve elment egyetemre továbbtanulni, én pedig kollégista vagyok az ő lakhelyén, szóval mostanában keveset tudunk találkozni, mivel a szüleim nem engedik hogy nála aludjak sem azt hogy én náluk, így péntek és vasárnap este látjuk egymást. Viszont úgy érzem hogy ez már nem a régi, megváltoztak a dolgok. Rengeteget veszekszünk ebben a kis időben is, főleg ennek okán, és kezdem úgy érezni hogy nem mennek a dolgok, pedig szeretem és fontos nekem, viszont nem egy irányba tartunk mert én más városban fogok továbbtanulni mint ő. Néha egy másik sráccal álmodom, és nem tudom ezt helyretenni magamban. Annyi ami talán jobb benne hogy egyfele szeretnénk továbbmenniés jóban vagyunk, de nemtudom mi lenne jó döntés. Nem szeretnék mással lenni ha tudom hogy a barátommal működni fognak a dolgok és kibírunk még 5 èv távkapcsolatot, viszont elég kicsi az esèlye, és ha nem jön össze akkor félek túl késő lenne hogy a másik srác szóbaálljon velem. Mit tegyek?

2017. jan. 13. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem távkapcsolat. Valakik 2-3 havonta találkoznak egyet.
2017. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Inkább annak nevezném mint normálnak. Tartható ez ennyi idő után 5-6 évig?
2017. jan. 13. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nem tudtok minden egyes nap találkozni, az nem távkapcsolat, mert írtad hogy hétvégente meg találkoztok.

Én a helyedben emiatt biztos nem hagynám ott a barátomat egy másik fiúért. De ha ennyire félsz, hogy a másik srácról lecsúszol, akkor menj utána, őt valszeg jobban szereted mint a pasidat.

2017. jan. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!