Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Barátnőm be akar lépni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm be akar lépni a Facebookomba, de én nem engedem neki, ezért lehet hogy szakítunk?

Figyelt kérdés

Szerintem meg kell bízni a másikban. És ő túlságosan féltékeny. Én megbízom őbenne, mindketten szeretjük is egymást, de most ő bevallotta hogy amúgy sem bízik bennem. Néha adtam rá okot neki hogy ne bízzon bennem de sosem csaltam meg (pl ahelyett hogy vele beszélgettem volna, játszottam, hetekig).

Mit tegyek, már 1 hete veszekszünk?

(nem akarom hogy belépjen a facebookomba, mert csak felkapná a vizet: van lány lelkitársam, néha berepül 1-2 szivecske más lányoktól, mert elvileg nem publikus még a kapcsolatunk)


2017. nov. 8. 01:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
57%

Ha be akar lépni, mert nem bízik benned, akkor az már alapból gáz... Nem rád nézve, hanem rá nézve. Később ebből több bajod is lehet, csak mondom, tapasztalat. De ha annyira be akar lépni egyszerűen törlöd azokat a beszélgetéseket, amiket nem akarsz, hogy lásson.

Én egy olyan durva helyzetből hoztam vissza a dolgokat, hogy ő már elkezdett belépni a számítógépen, én meg mögötte a telefonon töröltem gyors a beszélgetéseket. Körbenézett és megnyugodott, én meg gondoltam magamba, hogy bekaphatod. Ha nem bízol meg bennem meg is érdemled, hogy hülyét csináljak belőled. Kb. ennyi...

2017. nov. 8. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Nyugtasd meg. Ülj le vele egy asztalhoz, gyújts egy gyertyát és mond el neki, hogy mennyire szereted. Mond el neki hogy nincs min aggódnia.A Facebook csak egy alkalmazás. Szívecske csak egy virtuális dolog.Mond el neki, hogy gondolja ezt át, hiszen az ő kezét fogod, nem hiszem hogy ezt lecserélnéd a Facebbokra.Nekem is van lelkitársam akire barátként gondolok, drágámnak is hív, de közben van barátnője, és ezt a párom megérti, és miután elmagyaráztam neki, hogy őt szeretem, de szükségem van egy barátra elfogatta.
2017. nov. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
25%
Az első válaszoló egy f....sz. Egyrészt büdös paraszt, nincs olyan szó, hogy "gyors töröltem". GyorsAn töröltem van. Másrészt, nehogy már a másik legyen hibás azért, mert te egy mocskos csaló vagy. Nem érdemelsz barátnőt. Egy lány sem féltékeny ok nélkül. SOHA.
2017. nov. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

A kapcsolat alapja a bizalom és önbizalom.

A féltékenység ennek hiánya.

.

Hiába írod, hogy "mindketten szeretjük is egymást", kapcsolatotok mégsem az igazi, a bizalom hiánya miatt.

"Az én házam az én váram" alapján senkinek nem engedem meg, hogy bárhova belépjen nevemben és helyettem.

Aki (mint helyzetedben) annyira nem bízik bennem, hogy ellenőrizni akar, miért bízzak meg benne, hogy nem él vissza esetleges engedélyemmel?

.

Te beléphetsz barátnőd fiókjába?

Akár igen, akár nem, a kölcsönösség alapján ugyanaz jár neki is.

2017. nov. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
73%

Előszöris ment a piros a primitív nőszemélynek, aki a parasztot szitokszóként használja. Ezzel amúgy nincs egyedül. Mindenkit kapásból lepontozok ezért, mindegy mit írt a többi mondatban. De jelen esetben még az a hülyeség is közrejátszott, hogy egy nő ok nélkül sosem lehet féltékeny.

Ami pedig a kérdező csaját illeti, én az ilyet azonnal dobnám. Hamár fiatalon ennyire követelőző zsaroló hisztis házisárkány pitcha, akkor mit várjon tőle az ember a későbbiekben ? Hát nem sok jót. Kéne a fenének. Európában úgyis több a nő, mint a férfi. Van választék bőven.

2017. nov. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%

#3

Lepontoztak pedig ebben -"Egy lány sem féltékeny ok nélkül. SOHA."- igazad van.

Persze, hozzá kell tenni, hogy az ok: a butaság és a bizalmatlanság, valamint az önbizalom hiánya.

2017. nov. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Alain Delon ***** válasza:
40%
A gatyádat nem akarja hordani? A Face fiók ugyanolyan magándolog, mint pl. az alsónemű. De ha egy hetet képes emiatt veszekedni veled, dobd a p_csába.
2017. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
10%
Dobd a fenébe én is azt mondom.. később sem lesz jobb, ahogy a többiek is mondták. Szeretem a gamer csávókat, majd én leszek helyette a barátnőd ❤❤
2017. nov. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
41%
Azért nem engeded a fiókodba, mert van oka féltékenykedni és senkinek nem tiszta a lelkiismerete, aki szintén így tesz. Alávaló képmutató hazugok, akik nem méltóak egy párkapcsolatra.
2017. nov. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
47%
01:32, tehát ha nem bízik meg benned,miközben te megcsalod,akkor kapja be? Remléljük,ezt kamatostul visszakapod. Undorító vagy.
2017. nov. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!