Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Most akkor mit akar tőlem?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mit akar tőlem? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Egy hónapja beszélgetünk,találkozunk. és már elmondta hogy tetszek neki. S nekem is bejön ő... de nem nagyon lép. Sokszor el sem tudok igazodni, mert van hogy olyanok az üzenetei, mintha leszarna engem. Máskor pedig tökre aranyos s kedves. Most akkor mit akar??

2017. okt. 9. 21:45
 1/2 anonim válasza:
Kérdezd meg tőle kerek perec, mit szeretne. Velem is már előfordult hogy talalálkoztunk tetszettünk egymásnak...de egy idő után nem úgy írt mint régen... ne húzd sokáig jobb ha minnél elöbb megbeszéled vele
2017. okt. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Kérdeztem és azt mondta hogy még ismerkedni akar, és nincs még ideje mert még kb 2 hónapig versenyei vannak...

Nekem megéri kivárni, de lehet ha addigra neki nem fogok kelleni

2017. okt. 10. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!