Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ezt most, hogy kéne le reagáln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt most, hogy kéne le reagálnom szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőmmel most vagyunk együtt egy éve és többnyire egész jól meg vagyunk. De régen történt egy olyan mielőtt másodszor összejöttünk mert előtte együtt voltunk 3 hónapot de miközben velem volt randizott egy másik sráccal is akkor szét mentünk és nagyon összevesztünk. És kb egy éve újra összejöttünk és azóta mint mondtam jól meg vagyunk voltak kisebb viták de semmi extrém. Most költözött ide hozzám fél éve kb mert mi táv kapcsolatban voltunk az előtt (100 km+) és elkezdett dolgozni egy étteremben , mint első munkahelye de azóta folyton udvarolnak neki az ót dolgozó fiúk ami alapból nem baj de van egy kettő aki olyan beszollásokat enged meg magának hogy megerőszakollak az öltözőben persze ez utólag derült ki ,mert szerinte ez vicces dolog pedig ha láttnám ezt a csávót biztos neki mennék . Szóval szerintem indokolatlanul védi őket. A másik ,hogy hazugságon kaptam ami abból állt , hogy van egy csávó aki írogat neki a munkahelyéről és a lényeg azt írta neki ,hogy tök cukik vagytok a dáviddal a képen ő azt kérdei a meneger mutatta meg azt mondta igen és utánna meg az a gyerek akik írogat neki azt mondja fel fogja szedni és nem küldte el a halál kochengeres faszába csak annyit írt most nem ér rá.De nekem pl ezt a Dávidos közös képes történetet kihagyta a történetből csak azt mondta a srác fel akarja szedni. Na szerintetek ezt ,hogy reagáljam le ,mert én már nem tudom a barátnőm azt mondja ő engem szeret ne legyek féltékeny ,mert nem tetszik neki a srác de ne is menjek oda balhézni mert ők segítenek neki a konyhán és akkor egyedül fog maradni. Szerintetek mit kéne csináljak ?

2017. nov. 11. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem rakd ki a nőt és menj el egy magyar nyelvi tanfolyamra.
2017. nov. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyors rakd ki a nőt... ennyi
2017. nov. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!