Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek? Hogy kéne reagálno...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy kéne reagálnom? 17/L

Figyelt kérdés
Hát az történt hogy végre meg ismertem azt a fiút aki mellet tényleg jol érzem magam aki mellet az lehet aki vagyok nagyom szeretem DE! Valentin napkor együtt voltunk és épp egy kis meglepetést akartan irni a telojába mikor jött az értesités hogy irt neki az Ex barátnöje és bele olvaastam és nem tudom hova teni mertkb a semiröl beszéltek de a csaj még tuti szereti barátomat és nem tudom most ezt az egészet hova tenii :( Elmondtam neki hogy láttam meg minden és most olyan fura eddiig nem kételkedtem abban hogy én kellek neki de már igen mit tegyek hogy megtudjam igazábol én keleek e neki vagy csak egyáltalán hogy lépjek tul ezen ??? Bárki tud segiteni akár privátban is irjon KÖSZÖNÖM

2016. febr. 18. 06:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne erdekeljen az exe. Valentin napkor gyakoriak az ilyen sajnálom én hibám volt szeretsz e még üzenetek
2016. febr. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De pont ez a lényeg hogy én akkor jöttem rá hogy ök még mindig beszélnek és a csaj nem csak azért irt ré mert már nagyon rég ota beszélgetnek :(
2016. febr. 18. 06:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Üljetek le beszéljétek meg a dolgokat és kérdezgeted úgy hogy ő ne jöljön rá a dologra mit is akarsz csinálni. Exe lehet h szereti meg minden és ha régebb óta beszélnek akkor sincs semmi baj. Mert mindenre van megoldás. Ha már régóta beszélnek és még nem hagyott el valószínűleg szeret és senki nemtud elszakítani tőle. Nem kell aggódni üljetek le/sétáljatok de mindenféle képpen beszéljetek róla

15/L

2016. febr. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy csomoan tartjak a kapcsolatot az exukkel. Ebbol az jon le h valoszinuleg a fiu szakitott a csajjal. De ha most veled van akkor te kellessz neki ;-) Nem birom en se az ilyen utolag is nyomulos embereket mint amilyen az exe lehet....
2016. febr. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egy seta kozben tisztazatok a dolgokat.
2016. febr. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindnekinek köszönöm a válaaszokat :))
2016. febr. 18. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!