Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel együtt vagyunk pár hete. De van egy haverom aki nem tud róla mert nem akarom hogy tudjon róla.Titkolom előle. A haveromban mindenben megbízom,kivéve ami a csajozást illeti.10 éve nagyon jó barátok vagyunk. Őt nem érdekli hogy a lánynak van e barátja vagy nincs,ráhajt mindenkire. Ahogy mondasz neki egy csaj nevet rögtön jelöli be, nézegeti,lájkolja stb... Nagyon nagyon perverz és csak a szex érdekli semmi más nagyon. Rengeteg csajt felcserélt már.Ami legjobban szúrja a szemem hogy a haverja barátnőjét felszedte amikor nem volt ott a haverja. Másnap meg úgy szólította hogy tesó. Szemem láttára ráhajt más csajára is és mindig azt az alkalmat várja mikor nincs ott a srác.Mindig együtt mentünk bulizni is,meg mindenfele és ezt mindig végig kellett néznem.Most így hogy lett barátnőm (első barátnőm) egyáltalán nem bízom benne. Mert amúgy télleg jó haver és mindig kiáll mellettem,de létezik egy szemét oldala is,amit nem tudom hogy nálam alkalmazna e. Nem tudok vele beszélni egyáltalán,romlott a baráti kapcsolatunk.Pár hete nem beszélünk.Nem beszélek vele mert ha beszélnék előbb utóbb elmondanám neki.És az t nem szeretném.Már csak attól ha felhozom a témát már csak attól ideges leszek.Ezért bele se kezdek.Nem tudom hogy beszéljem meg vele. De a csajért ölök. De nem akarom hogy a barátságunk befejeződjön.Nem egyszer volt már azzal a csajjal aki nekem tetszett és nem sikerült felszednem.De azért az ő csaját se senki se bántsa. De neki a másé mindig édesebb.

2017. nov. 12. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Bántsd.
2017. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szerintem tisztáznod kellene vele. Légy egy kicsit kemény, hangsúlyozd hogy szereted és megbolondulnál ha valaki elvenné tőled a lányt. Ha ezt elvicceli és nem veszi komolyan, kissé sugalld felé azt hogy ezzel meg van fenyegetve és tudatsd vele hogy ezt már nem néznéd el neki ha ráhajtani. Ugyanakkor mondd neki azt is, hogy nem szeretnéd ha erre rámenne a barátságotok.

Jobb ötletem nincs, sok sikert!:)

2017. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az lesz amit a 2. írt. Nem szívesen bántok senkit sem de ha muszáj...
2017. nov. 12. 18:26
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. nov. 12. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez volt, jó sok éve. Aztán mikor szakítottunk a csajjal, a haver első dolga volt rárepülni.. Majd összejöttünk a csajjal később újra, persze elmondta h bepróbálkozott a haver. NA azóra már nem haver.
2017. nov. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!