Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm csak a külsőmért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm csak a külsőmért szeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kiderült, a barátnőm csak a külsőmért szeret, sajnos nem vagyok olyan ronda, ezért is jött össze velem, ami oké, de hogy 8 hónap után kelljen rájönnöm, hogy igazából a belsőmet nem szereti, azt aki vagyok, csak a külsőmet. Folyton szexelne (pedig régen mintha nem is szerette volna annyira, mert képtelen hüvelyi orgazmusra, most meg hű de imádja) Csak a testem, pedig nem vagyok egy adonisz, csak nem vagyok csúnya (minden nagyképűség nélkül). Milyen dolog az, hogy 8 hónap együttlét után kell kiderülnie ennek? Régen az volt, hogy senkit nem szeretett még ennyire stb. Ez mit jelentsen akkor senki nem tetszett még neki ennyire? Most a külsőmhöz beszélt vagy nekem, aki belül van? Én azt szeretem, aki belül van, emellett szép lánynak is tartom, de mégis annyira önbizalomhiányos. Most szakítani akartam vele. aztán elkezdi visszasírni magát, egyenlőre nem tudom mi tévő legyek. Azt mondja szeretlek meg minden, de kinek? Külsőnek vagy belsőnek? Szeresse a kettőt egyben, de ne csak az egyiket, ha már választani kell, inkább a belsőt szeresse, nekem arra van szükségem. Csak arra kellettem neki, hogy ha már ő magát csúnyának tartja, akkor tudjon valami jobbal mutatkozni vagy mire gondoljak? Mit tehetnék, találkoztatok már ilyen helyzettel? Köszönöm szépen a válaszokat!

2017. nov. 13. 00:42
 1/10 A kérdező kommentje:
Ő konkrétan szerelmes a külsőmbe, de a belsőm különösebben nem érdekli pedig régen hogy mondta már, hogy milyen romantikus vagyok stb. Régen szerette volna azt is, csak valamit elrontottam? De régen is oda volt a külsőmért, nem tudom hová tenni ezt a dolgot. 17L, 20F
2017. nov. 13. 00:44
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Hát lehet dobnám. ja.. Találkozni találkoztam már ilyennel. De ott a csaj már a szakítás után mondott ilyeneket. Nem párkapcsolat közben.
2017. nov. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
De. Mondd már el pontosan mit mondott hogy neked ez most derült ki??
2017. nov. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

"egyik sem jobb nálad, külsőre legalábbis"

"Téged úgy valasztottalak, hogy csak külső alapján"

A kontrázás:

"-sosem voltál belém szerelmes, csak a külsőmbe

-nem hiszem ezt amúgy

-mert mindennel együtt szerettelek"


Aztán folytatta:

"Van amit nem szeretek, de a külsőd nagyon"


Beszélt még a szexről, hogy akarná, de én meg így nem akarom hogy csak a testiség a fontos neki.


Nyilván változtam, jobban megismert aztán az a belső énem nem tetszik már úgy neki, de talán soha nem is szerette a belsőm, még mikor szépeket mondott rá, talán akkor sem igazán.

2017. nov. 13. 01:49
 5/10 anonim ***** válasza:
Szakits, ez irto szanalmas.
2017. nov. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
hat bocs, de szerintem ezekbol nem derul ki egyertelmuen, hogy CSAK a belsodet szereti. a kulsod miatt valasztott, oke, ezt mondta... de tegyuk a szivunkre a kezunket, es mondjuk ugy, hogy mi nem kulso alapjan valasztunk. eloszor csak azt latjuk, aztan mas kerdes, hogy a jo belso megtart.. ha valaki rohad belul, azt ugyis dobom, barhogy is nez ki. kicsit tenyleg furan jott ki, amit mondott, h van, amit nem szeret benned, de a kulsodet nagyon, de ez azert szerintem nem olyan durva mondat, hogy szakitasra adjon okot. ha valakit szeretsz, nem vagy oda minden belso tulajdonsagaert, max a rozsaszin kod eloszlasaig, van, amit csak elviselsz benne, pont azert, mert szereted ugy egybe, ahogy van. de inkabb vedd boknak, hogy ennyire jokepunek tart.. ha meg azt mondana, hogy csak a belsodet szereti, akkor azon lennel kiakadva.
2017. nov. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Miken rinyálnak emberek! És pont egy pasas, amikor ti 99%-ban tényleg csak a külsőt nézitek, akármilyen buta, ostoba, rosszindulatú és gonosz libával összeálltok, ha jól néz ki.
2017. nov. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
én a helyedben csak szexre használnám amúgy meg leszarnám :D
2017. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

7- "És pont egy pasas, amikor ti 99%-ban tényleg csak a külsőt nézitek"


Csak mert Neked eddig ilyen gyökerek jutottak, ezért még ne általánosíts légy szíves, mert ennyi erővel én meg mondhatnám, hogy "Pont egy csaj, amikor ti 99%-ban tényleg csak az anyagiakat nézitek." Ez sem igaz, ahogy a Te megállapításod sem.

2017. nov. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam dűlőre jutni a valaszokból, mert különböző álláspontok vannak. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2017. nov. 13. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!