Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ez valóban lelki terror vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valóban lelki terror vagy tényleg csak én vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A "barátommal" már lassan két éve együtt leszünk kisebb(egy vagy néhány hét) nagyobb (4 hónap) szünetekkel.

Ő labilis, nárcisztikus személyiség. Azt mondja irányítani képes engem és van is benne igazság.

Sokszor megalázott mások példaául a szülei vay a barataink előtt (pl. megkért hogy csókoljam meg a cipőjét valamiért cserébe) valamint minden hónapban elbizonytalanodik az érzéseit illetően aztán visszaédesgeti magát és ismét halálosan szeret. Ígéreteket tesz, hiteget de aztán soha nem lesz belőle semmi. Már kilencszer játszottuk el ezt a hercehurcát. Egyszer hónapokig otthagytam hátha megváltozik, de amint visszajöttem hozzá lassan visszakúsztak ezek a dolgok a kapcsolatunkba. Ugyan más előtt már nem aláz meg de az érzelmeimet folyamatosan és nagyon durván megbántja, mintha semmit nem jelentenék neki, aztán ha szakítanék egyből szabadkozik és sajnálja. Tudom hogy egy semmirekellő, de így is nagyon nagyon szeretem és borzasztóan fájna elhagyni őt, azt hiszem soha nem tudnék másra nézni egyáltalán sehogy, de ezt így egyszerűen már nem bírom hajnali 5 előtt képtelen vagyok elaludni, annyira felzaklat a téma. Sokáig hetekig nem ír mikor nem tettem semmit aztán a semmiből újra felbukkan, ír mintha mi sem történt volna. Mihez kezdhetnék? Ő azt mondja túl érzékeny vagyok.



2017. nov. 13. 00:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Hát ez egy elég furcsa történet :D de ha mégis igaz, akkor a srác egy gyökér te pedig pont megérdemled
2017. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs.. de az elsőnek igaza van. "pl. megkért hogy csókoljam meg a cipőjét valamiért cserébe" - Hány évesek vagytok?!


De, hogy válaszoljak a kérdésedre. Menekülj! Vissza se nézz, ne fogadd vissza.

2017. nov. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem kitaláltam sajnos. Azt kihagytam, hogy amikor normális akkor nagyon nagyon jó vele a tenyerén hordoz de egyre több ilyen epizódja van. Próbáltam segíteni neki változni, a mentális betegségében is támogatni, de nem segít. Minden próbálkozásra csak ellök magától.
2017. nov. 13. 00:55
 4/23 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk mindketten. Menekülök is. Csak fáj, hogy így kell véget érnie, reméltem, hogy megváltozik. Most könyörög és azt ígéri jóvá teszi, de mindig ugyanez volt és nem változott semmi. Csak nehéz elhagyni valakit akit szeretsz még akkor is ha bánt.Mert tudom , hogy nem mindig ilyen.
2017. nov. 13. 00:57
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy a mentális betegsége miatt ilyen? Szinte biztosra veszem... Elhiszem, hogy ő ezt nem direkt csinálja és hogy szereted, de ezzel így nem lehet együtt élni mert tönkretesz. A szakításon pár hétalatt túltennétek magatokat.
2017. nov. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
És ez teljesen valósan lelki terror. Csak szebb "csomagolásban" úgy, hogy még te hibáztasd magad.
2017. nov. 13. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem hagyod el, akkor megérdemled...
2017. nov. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

"de így is nagyon nagyon szeretem és borzasztóan fájna elhagyni őt,"

Ezt szereted benne. Akkor nem értem a kérdésedben azt, hogy mihez kezdhetnél.

Ebben a kapcsolatban mindketten mentális gondokkal küszködtök.

2017. nov. 13. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked se ártana meg egy pszichológus.
2017. nov. 13. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%
megérdemlitek egymást:)
2017. nov. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!