Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sziget fesztiválon valóban...

Sziget fesztiválon valóban kell tartani terrortámadástól?

Figyelt kérdés
Most olvastam,hogy ott lesz a TEK! Valóban ekkora a veszély?Azért kérdem,mert a fiam megy,és hát féltem nagyon!

2016. ápr. 16. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Igen kell. Elsősorban az Iszlám Állam készül ott robbantani, de más terrorszervezetek célpontjai közt is szerepel.
2016. ápr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
:D Dehogy kell. Nem kell félteni. Inkább attól féltsd a fiad hogy ne vágják fejbe egy műanyag pohárral koncert közben.
2016. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Persze. Adják a tartást a jegy mellé. Elővételben ingyen.
2016. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Én úgy tudtam, hogy a Szigeten a liberálisok szórakoznak, a liberálisok és a muszlimok pedig szimpatizálnak egymással, azért is akarnak ide a liberálisok muszlimokat, hogy növekedjen a szavazótáboruk. Miért robbantanának a Szigeten?
2016. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%

Eddig is voltak ott rendőrök, sőt TEK-est is láttam tavaly. Semmi extra.


Na nem mintha bárki ki tudná szűrni egy ekkora tömegből a robbantókat (már rájöttek rég, hogy hiába a Korán iránymutatása a mennybemenetelről, a frissen borotváltság és hófehér ruha kombó nem túl jó rejtőzködésre a tömegben).

2016. ápr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
39%
Azért a befüvezett bagázsért nem is lenne kár szerintem..:D
2016. ápr. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!